Zeiss Milvus saime tiek paplašināta ar vēl trīs objektīviem!

Zeiss Milvus objektīviem ir raksturīgs bezkompromisa optiskais sniegums un uzbūve labāko produktu kategorijā. Tagad produktu sērija tiek paplašināta ar diviem platleņķa objektīviem: 15mm un 18mm un spilgtu 135mm teleobjektīvu. Visi objektīvi ir saderīgi ar Canon un Nikon pilna kadra sensoru DSLR kamerām. Nāc un apskati tos „Focus Nordic” stendā!

Objektīvi no ZEISS Milvus saimes tiek ražoti tā, lai apmierinātu augsto optiskās kvalitātes pieprasījumu, kas nāk no jau esošajām un arī nākotnes digitālajām kamerām. Tajā pašā laikā tie ir veidoti tā, lai ar tiem optimāli varētu strādāt gan fotogrāfi, gan filmētāji. Šis ir tieši tāds gadījums Milvus saimes biedriem – super platleņķa objektīvs priekš ZEISS Milvus 15mm f/2.8 un ZEISS Milvus 18mm f/2.8, kā arī portretu teleobjektīva ZEISS Milvus 135mm f/2.

Objektīvi būs pieejami savienojumam ar Canon (Ze modeļa nosaukumā) un Nikon (ZF.2). Tagad kopā jau ir deviņi Milvus objektīvi: četri platleņķa objektīvi, viens spilgts parastais objektīvs, divi spilgti teleobjektīvi un divi makro objektīvi ar fokusa garumu. Visi klasiskie 35 formāta objektīvi ir arī pilna kadra.

Papildus informācija ŠEIT

Tiekamies „Focus Nordic” stendā izstādē „Riga Photo Show 2016”!
Seko mums:Izstāde


Rīko: