NTG izstādē „Riga Photo Show 2016” piedāvās iepazīties ar profesionālajiem SkyRC lādētājiem

NTG arī šogad piedalīsies izstādē “Riga Photo Show”, piedāvājot apmeklētajiem plašu akumulatoru un uzlādes ierīču klāstu, ko novērtējuši gan profesionāļi, gan ikdienas lietotāji. NTG stendā būs iespējams apskatīt un izmēģināt gan pašus populārākos produktus, gan jaunumus, gan eksotiku – tostarp, SkyRC lādētājus.

SkyRC universālās uzlādes ierīces

SkyRC profesionālie universālie lādētāji B6AC+ V2, E4, IMAX B6, IMAX B6 Mini, S60 un Q200 izceļas ar īpašu funkcionalitāti, balansa lādēšanu, spēj uzlādēt Li-Ion un Ni-MH akumulatorus, bet vairāki modeļi arī Li-Po, Li-HV, Li-Fe, Ni-Cd un PB akumulatorus, kā arī gatavas akumulatoru pakas.

SkyRC Q200, pateicoties 4 neatkarīgām ķēdēm, ir kā četri lādētāji vienā, kas turklāt ir aprīkots ar krāsainu 480x320 pikseļu displeju un spēj uzglabāt līdz pat 10 dažādus uzlādes/izlādes režīmus katrā kanālā, kas ar pāris klikšķu palīdzību tos aktivizēs, palīdzot aiztaupīt laiku.

Savukārt MC3000 četrvietīgais lādētājs ir saderīgs ar līdz pat 42 akumulatoru veidiem, darbojas 6 dažādos režīmos un iebūvētā dzesēšanas sistēma efektīvi izkliedē lādētāja iekšpusē radīto siltumu pat pie lēnas ventilatora darbības. Turklāt MC3000 lādētāja darbību var kontrolēt ar PC Link programmatūru un viedtālruņa aplikāciju, kas uzlādes laikā ļauj brīvi veikt citas darbības, neuztraucoties par lādēšanas procesu.

Visi SkyRC lādētāji izceļas ar profesionālu un kvalitatīvu darbību, daudzām drošības funkcijām un izsmalcinātu dizainu. Plašāku informāciju par SkyRC lādētajiem atradīsiet šeit
Seko mums:Izstāde


Rīko: