Fotogrāfija kā aizraušanās – nianses portretu bildēšanā un dabas foto mirkļu iemūžināšanā

„Sony” aicina uz tikšanos ar foto entuziasti, žurnālisti un ziņu diktori Kristīni Garklāvu 21. oktobrī plkst. 13.00 izstādē „Riga Photo Show 2016”. Kristīne dalīsies vizuālā stāstā par fotogrāfiju kā hobiju – spilgtu emociju izteiksmes veidu, atklājot dažādas nianses portretu bildēšanā, kā arī mežu un dabas fotografēšanā.

“Fotogrāfijas burvība mani aizrāvusi jau kopš bērnības, kad ar tēti darbojāmies "tumšajā istabā" un gaidījām to pārsteiguma brīdi, kad ķīmijas vannītēs parādīsies galarezultāts. Tagad pasaule ir mainījusies un fotogrāfiju gala rezultātu var ieraudzīt daudz ātrāk. Bet fotogrāfijas mirkļa burvība mani aizrauj joprojām. Fotoaparāts ir līdzi teju vienmēr,” – stāsta Kristīne. Lekcijas laikā varēsiet uzzināt Kristīnes knifus dažādu objektīvu lietošanā gan fotogrāfijā, gan filmēšanā.

Žurnāliste fotogrāfijas pamatus apguvusi Ogres foto klubā, kā arī pie brīnišķīgiem pasniedzējiem, piemēram, Andreja Granta. Ikdienā pastāvīgi pati seko līdzi foto norisēm, lai būtu lietas kursā par jaunāko. Kristīnesprāt, fotogrāfija ir viens no krāšņākajiem izteiksmes veidiem, līdzīgi kā glezniecība vai mūzika.

Lekcija notiek sadarbībā ar „Sony”.

Seko mums:Izstāde


Rīko: