Sony iepazīstinās ar jaunākās paaudzes E-bajonetes objektīviem!

SONY aicina visus foto entuziastus un profesionāļus apmeklēt izstādi “Riga Photo Show 2016” un iegriezties SONY stendā, lai klātienē iepazītos ar šobrīd pasaulē lielu uzmanību iemantojušajiem G Master E-bajonetes objektīviem, kā arī apskatītu 30 „Sony World Photography Awards 2016” konkursa darbus.

Sony šogad īpaši rūpējies par foto mīļiem, paplašinot E-bajonešu objektīvu klāstu ar vairākiem pasaulē augstu uzmanību iemantojušiem modeļiem. Inovatīvie E-bajonetes objektīvi paver jaunas iespējas attēlveidošanas pasaulē, nodrošinot augstu izšķirtspēju un iespaidīgu bokē efektu viena objektīva ietvaros. Katrā objektīvā individuāli iestrādātā kalibrēšana ļauj panākt vienmērīgu pāreju no ārkārtēja asuma līdz gleznainiem, plūstošiem bokē kadriem. Izstādes ietvaros būs apskatāmas arī E-bajonešu klāstā esošie izsmalcinātie G Master sērijas objektīvi, kas atbilst augstiem profesionāliem standartiem gan studijā, gan ārpus tās, nodrošinot izcilu ātrumu, efektivitāti un uzticamību.

Sony foto mīļus šogad īpaši lutinājis, teju katru mēnesi pārsteidzot ar ko jaunu, tāpēc bez augstāk minētajiem objektīviem būs pieejami vairāki lieliski šī gada Sony veikumi. Sony iepazīstinās ar burtiski tikko klajā laisto jauno flagmani APS-C sensora fotoaparātu a6500 (modelis ILCE-6500), kas ir jaunākais papildinājums Sony godalgotajā E-mount modeļu sērijā. Jaunā a6500 fotokamera ir aprīkota ar nepārspējamo 4D FOCUS™ sistēmu kura ļauj fiksēt fokusu uz objektu tikvien kā 0,05 sekundēs, kas ir ātrākais autofokusēšanas laiks pasaulē. Tāpat kā a6300 modelim, arī jaunajai kamerai a6500 ir 425 AF fāzes noteikšanas punkti, kas blīvi izkārtoti gandrīz visa kadra laukumā, un šis ir lielākais AF punktu skaits pasaulē maināmo objektīvu kameru segmentā.

Apliecinot apņemšanos radīt pasaulē labākās A-bajonetes fotokameras ar maināmiem objektīviem, Sony laidis klajā jaunu šī segmenta flagmani a99 II. Jaunā kamera a99 II, kas seko jau atzinību iemantojušajam modelim a99, apvieno labākās Sony attēlveidošanas inovācijas, piemēram, hibrīdo fāzes noteikšanas AF sistēmu ar Sony ekskluzīvajiem A-bajonetes risinājumiem, tādiem kā dzidro spoguļu sistēma TMT (Translucent Mirror TechnologyTM). Rezultātā ir tapusi ārkārtīgi labi aprīkota, profesionāla līmeņa kamera, ko jo īpaši varētu iekārot sporta un dabas fotogrāfi.

„Riga Photo Show 2016” laikā būs apskatāms arī jaunākais Sony papildinājums populārajā fotoaparātu sērijā Cyber-shot® RX - Jaunā kompaktkamera RX100 V (modelis DSC-RX100M5). Jaunā pārsteidzošā kamera ir aprīkota ar jauna līmeņa autofokusēšanas sistēmu (Fast Hybrid AF), kas nodrošina ātrāko autofokusu kompaktkameru klasē (tikai 0,05 sekundēs), kā arī tai ir visvairāk autofokusa punktu sensorā (315 punkti), kas nosedz 65% kadra. Ar šo kameru iespējams uzņemt fotoattēlu sēriju ar ātrumu 24 kadri sekundē – kas ir ātrākais rādītājs kompaktkameru vidū, – turklāt pilnā 20,1 efektīvā megapikseļa izšķirtspējā ar AF/AE izsekošanu līdz pat 150 kadriem pēc kārtas.

Tāpat Sony aicina uz tikšanos ar sporta fotogrāfu Raimondu Volontu un foto entuziasti, žurnālisti Kristīne Garklāvu!


Vēl visiem izstādes apmeklētājiem būs iespēja apskatīt pasaulē lielākā fotogrāfijas konkursa „Sony World Photography Awards 2016” darbu izlasi. Uzzini vairāk šeit.Seko mums:Izstāde


Rīko: