„Focus Nordic” prezentēs jauno 360Fly sporta kameru ar 360° video un 4K!

360Fly, kurā jau ir 360° video kamera, tagad paplašina savu sortimentu ar 4K modeli. Papildus izšķirtspējai, kas ir četras reizes augstāka, kamera var lepoties ar vēl daudziem satriecošiem jaunumiem. 360Fly 4K kamerai ir daudz jaunas funkcijas. Nāc un apskati jauno kameru „Focus Nordic” stendā!

Papildus jaunajiem sensoriem ar 2880 x 2880 pikseļu izšķirtspēju, jaunajam 4K ir vēl šādas funkcijas:
• Tiešraides straumēšanas režīms. Sadarbībā ar LIVIT, caur viņu mobilo aplikāciju, nevajag rediģēšanu un lejupielādēšanu. Ir arī webkameras funkcija FaceTime straumēšanai.
• Priekšējā skata režīms. Ne visās situācijās ir nepieciešamība pēc 360° apskates. Šajos gadījumos 360Fly 4K kamera ļauj lietotājiem ierakstīt attiecībā 16:9 pie 2560 x 1440 izšķirtspējas ar 178 x 100 grādu (204 diagonāli) redzeslauku.
• Time-lapse video režīms. Ar šo funkciju ir viegli ierakstīt time-lapse režīmā ar aizvara intervāliem: 0,5, 1, 2, 5, 10, 30 vai 60 sekundes.
• Kustību un Audio noteikšanas režīms. Kamera automātiski sāks ierakstu, kad sāksies kustība vai skaņa.
• Akselometra aktivizēts ierakstīšanas režīms. Kameru var iestatīt, ka tā sāk darboties automātiski paātrinājuma gadījumā. Kā piemērs; kad sākat slēpot lejā pa kalnu, kamera automātiski noteiks paātrinājumu un sāks ierakstīt. Ieraksts tiks fiksēts 10 sekundes pirms paātrinājuma aktivizēšanas, lai garantētu to, ka starta sākums tiek ierakstīts.
• Telemetrija. 360Fly 4K kamerai ir iebūvēts GPS, lai nodrošinātu ar vietas koordinātēm, augstumu un ātruma informāciju.
• Palielināta iekšējā atmiņa. Jaunajam 4K modelim ir 64GB liela iekšējā atmiņa.
• Krāsu kodēšana palielina vieglāku lietošanu. Skaidrākai redzamībai kamerai ir gaismiņa ap OnePush pogu un apakšējo montāžas doku, kas ļauj labāk apskatīt esošos iestatījumus.

Visas populārās 360Fly HD kameras funkcijas protams ir pieejamas arī 4K modelim, kā piemēram Bluetooth, Wi-Fi, bezmaksas aplikācija priekš Android un iOS.
Tas ir ūdens necaurlaidīgs (dziļumam līdz 10m bez papildus korpusa).

Seko mums:Izstāde


Rīko: