NTG stendā būs pieejams plašākais Panasonic Eneloop akumulatoru un lādētāju sortiments

Izstādes laikā NTG stendā būs iespēja apskatīt un sava īpašumā iegūt visu aktuālo Panasonic Eneloop sortimentu, tostarp arī 2016. gada Eneloop Pro 2500mAh akumulatoru modeļus, jaunos BQ-CC55E un BQ-CC50E komplektus, kā arī visus akumulatoru un lādētāju komplektus. Nevar nepieminēt, ka Panasonic ir vadošais bateriju tehnoloģiju ražotājs kopš 1931. gada. 2005. gadā Eneloop tika izveidots kā jauna veida uzlādējams akumulators, kas burtiski mainīja to, kā cilvēki dzīvo, strādā un atpūšas. Eneloop ir 21. gadsimta Ni-MH baterija, kas ietver sevī gan vienreiz lietojamo bateriju, gan akumulatoru labākās priekšrocības. Tā ir lieliska parasto bateriju un uzlādējamo bateriju kombinācija. Šodien Eneloop akumulatorus izvēlas miljoniem patērētāju visā pasaulē - tā ir gudru un tālredzīgu lietotāju izvēle.

Panasonic Eneloop akumulatori

Galvenā Eneloop priekšrocība, salīdzinot ar tradicionālajām uzlādējamām baterijām, ir to zemā pašizlāde. Uzlādētā stāvoklī Eneloop saglabā enerģiju līdz pat 5 gadiem un šos akumulatorus var uzlādēt līdz pat 2100 reizēm, kas ietaupa naudu un saudzē dabu. Panasonic Eneloop akumulatori ir universāli un izlici piemēroti zibspuldzēm, fotoaparātiem un ierīcēm ar lielu enerģijas patēriņu, kā arī ierīcēm, kas enerģiju patērē ilgstošā laika periodā. Izvēloties Panasonic Eneloop Pro akumulatorus, iespējams uzņemt līdz pat 5x vairāk digitālo fotogrāfiju nekā ar parastajām baterijām, tāpēc Eneloop Pro ir fotogrāfu “zelta standarts”.
Plašāku informāciju par Panasonic Eneloop akumulatoriem atradīsiet Šeit.

Panasonic lādētāji
NTG piedāvā ne tikai augstākās kvalitātes Eneloop akumulatorus, bet arī uzlādes ierīces, kas spēj nodrošināt gan ātru, gan saudzīgu AA/AAA akumulatoru uzlādi, kā arī to automātiskā izslēgšanās funkcija rūpējas gan par drošību, gan par elektrības rēķinu. Īpaši izdevīgi ir lādētāji ar 4 komplektācijā jau iekļautiem akumulatoriem. NTG sortimentā ir visu aktuālo modeļu Panasonic lādētāji - BQ-CC51(18), BQ-CC17, BQ-CC16, kā arī jaunie modeļi BQ-CC55E un BQ-CC50E visdažādākajā komplektācijā ikviena lietotāja vajadzībām. Pateicoties lielajam pārdošanas apjomam NTG vienmēr ir svaigākie jaunākā modeļa akumulatori no Panasonic Eiropas distribūcijas centra.
Plašāku informāciju par Panasonic lādētājiem atradīsiet Šeit.

Seko mums:Izstāde


Rīko: