Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home huntfish boat moto LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:

Partneri:

Latvijas kompānija uzsāk unikālu velosipēdu slēdzeņu tirdzniecību

Kompānija „AM Locks” ir priecīgi paziņot par unikālās velosipēda slēdzenes tirdzniecības uzsākšanu. Jaunā veloslēdzene, kura nosaukta par S-lock, apvieno augsto mehānisko izturību, ko nodrošina U-tipa saslēdzēji ar atjautīgu papildinājumu. S-lock slēdzene zem spiediena pildīta ar šķidru, smakojošu vielu koncentrātu – vecas olas, puvuši sīpoli un fekālijas. Salīdzinot ar standarta U veida slēdzenēm S-lock ir par 50 % vieglāka. Zaglis laužot slēdzeni tiks apšļākts ar smirdīgās vielas maisījumu, radot nepanesamu diskomfortu, tādejādi atturot zagli no zādzības.


„Jebkuru slēdzeni var pārgriezt mazāk kā minūtes laikā” stāsta kompānijas tehnoloģijas daļas vadītājs, ķīmijas zinātņu doktors Andis Šlaitas. „Pat viscietākās tērauda slēdzenes nespēj stāties pretī modernajiem griešanas instrumentiem. S-lock ir slēdzene, kura attur zagļus no griešanas mēģinājuma, mēs to saucam par aktīvo slēdzeni.”

Martiņš Frīdenbergs, kompānijas vadītājs turpina: ‘’Esam saņēmuši ļoti pozitīvas atsauksmes par S-lock ideju. Cilvēki viegli spēj iztēloties kā slēdzene darbojas. Tuvākajās 10 dienās plānojam uzsākt jaunās slēdzenes tirdzniecību. Cik man zināms, šī būs pirmā aktīvā velosipēda slēdzene tirgū. Zagļi sargieties!’’ Mārtiņš joko.

S-lock dizaina izstrādi un ražošanu veic kompānija AM Locks, tā ir privāta kompānija, kas bāzēta Rīgā, Latvijā.


Jautājumu gadījumā lūdzu sazinieties ar kompānijas vadītāju Mārtiņu Frīdenbergu
martins@bestbikeslock.com

www.bestbikeslock.com