Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home huntfish boat moto LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:

Partneri:

NTG “Atpūta un Sports 2017” izstādē piedāvās iepazīties ar plašāko akumulatoru, bateriju un lādētāju sortimentu

NTG arī šogad piedalīsies izstādē “Atpūta un Sports 2017”, piedāvājot apmeklētājiem plašu akumulatoru un uzlādes ierīču klāstu, ko novērtējuši gan profesionāļi, gan ikdienas lietotāji. NTG stendā būs iespējams apskatīt un izmēģināt gan pašus populārākos produktus, gan jaunumus, gan eksotiku – tostarp, SkyRC lādētājus.

Li-Ion un Ni-MH akumulatori

NTG piedāvā plašāko Li-Ion un Ni-MH akumulatoru sortimentu no Panasonic, everActive, Fujitsu, Maha Powerex, LG, Sony, Samsung, Nitecore, Xtar un citiem pasaulē pazīstamiem un atzītiem zīmoliem. Sortimentā esošie Ni-MH akumulatori ir pieejami gan ar LSD (Low Self Discharge) tehnoloģiju, gan paaugstinātu kapacitāti (līdz 2700mAh), savukārt Li-Ion akumulatoru piedāvājumā atrodami gan ar un bez PCB aizsardzību, gan palielinātas kapacitātes, gan palielinātas izejas jaudas elementi.

Akumulatoru uzlādes ierīces
Tāpat NTG stendā būs iespējams apskatīt akumulatoru uzlādes ierīces, kas paredzētas 1 – 16 Li-Ion, Ni-MH vai Li-Ion/Ni-MH akumulatoru uzlādei, izlādei, atjaunošanai vai testam. Visi lādētāji ir aprīkoti ar aizsardzības funkcijām, kā arī, pateicoties LCD ekrānam, daļai no ierīču iespējams sekot līdzi uzlādes procesam.
Īpaši izceļams ir MC3000 četrvietīgais lādētājs, kas ir saderīgs ar līdz pat 42 akumulatoru veidiem, darbojas 6 dažādos režīmos un iebūvētā dzesēšanas sistēma efektīvi izkliedē lādētāja iekšpusē radīto siltumu pat pie lēnas ventilatora darbības. Turklāt MC3000 lādētāja darbību var kontrolēt ar PC Link programmatūru un viedtālruņa aplikāciju, kas uzlādes laikā ļauj brīvi veikt citas darbības, neuztraucoties par lādēšanas procesu. Visi SkyRC lādētāji izceļas ar profesionālu un kvalitatīvu darbību, daudzām drošības funkcijām un izsmalcinātu dizainu.

Plašāku informāciju par NTG precēm un pakalpojumiem atradīsiet šeit.