Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
home huntfish boat moto LAT ENG RUS
Pirkt biļetes

Izstāde iesaka:

Partneri:

Pasaules Optika Sport piedāvā augstākās kvalitātes brilles sportam

Pārsteidzoši, bet šobrīd Latvijā un arī visā Baltijā ir tikai viens specializēts sporta optikas veikals - Pasaules Optika Sport, kas atrodas i/c Olimpia Āzenes ielā 5.
Pasaules Optika Sport piedāvā ne tikai saulesbrilles, bet arī brilles ar redzes korekciju sportistiem un aktīvās atpūtas mīļotājiem, kā arī bērniem. Kopš februāra salona piedāvājumu papildinājušas arī aizsargbrilles šaušanas sportam. Šaušanai paredzēto briļļu forma bieži vien tiek izstrādata ar īpaši elastīgām enģēm, kas ļauj ietvaram locīties nesalūztot, ja rodas trieciens.

Atkarībā no sporta veida tiek pielāgoti specifiski briļļu modeļi. Piemēram, tādos sporta veidos kā basketbols vai futbols, kur pastāv izteikts kontakts, brillēm ir elastīgāki rāmji - tādēļ, lai iespējama trieciena gadījumā ar tām nesavainotu seju.

Tāpat sporta veidos, kur raksturīgas straujas kustības, triecieni, brilles ir veidotas tā, lai piegulētu sejai un noturētos savā vietā.

Šī jaunā salonveikala mērķis ir nodrošināt sportistiem, sporta amatieriem un sporta mīļotājiem iespēju iegādāties augstākās kvalitātes brilles sportam, kas palīdzēs koncentrēties sportiskajai aktivitātei, neuztraucoties par redzes problēmām.

Pašlaik salonā tiek pārstāvēti tādi pasaulē atzīti zīmoli kā Adidas, Italia Independent, Vision Nike, Oakley, Demetz un Wileyx.

Papildu informācija:
Ilze Salnāja
Mārketinga speciāliste
e-pasts:ilze.salnaja@ocvision.eu
mob. darbā +371 29439661