BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Aicinām žurnālistus apmeklēt „Riga Magic Dance” mediju pasākumu!

28. aprīlī notiks mediju pasākums, kurā informēs par dejiski ekstremālo uzvedumu “Riga Magic Dance”, kas nojauks robežas starp mākslu un sportu, radīs neatkārtojamu emociju sprādzienu un ļaus izbaudīt mūsdienu dejas un ekstremālo sporta veidu sintēzi. Uzvedums ir Rīga 2014 – Eiropas kultūras galvaspilsētas – notikums.

Mediju pasākums notiks pirmdien, 28. aprīlī, plkst. 12.00 "Monsterparkā" (Kroņa ielā 13a, Rīgā).

Preses konferencē piedalīsies:
Diāna Čivle, nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja
Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs
Edīte Ābeltiņa, “Riga Magic Dance” režisore
Guntis Spridzāns, “Riga Magic Dance” galvenais horeogrāfs
Edmunds Veizāns, uzveduma “Riga Magic Dance” mākslinieciskais vadītājs, hiphopa krusttēvs
Uģis Ozoliņš, “Riga Magic Dance” izpildproducents, “BT1 Music” Kultūras projektu grupas vadītājs

Tikšanās vieta nav izvēlēta bez pamata! Mediju pasākumā elpu aizraujošus trikus demonstrēs Latvijas labākie ekstrēmie skrituļslidotāji no “Therolling.lv’’ , “Taktika.lv’’, kā arī pieredzējušie skeitbordisti no “Clockwise.lv’’. Pārsteidzošus lēcienus gaisā sola vīrišķīgie, atlētiskie trikeri un parkūristi no Vingrošanas olimpiskā centra. Savukārt laikmetīgās dejas un hiphopa ritmus garantēs horeogrāfs Snickers un “VDS Crew“. Ar šiem pārsteigumiem neaprobežosimies!

Kā zināms, pirmo reizi Latvijā – 10. un 11. maijā – Ķīpsalas hallē notiks dejiski ekstremāls uzvedums “Riga Magic Dance”, kas nojauks robežas starp mākslu un sportu, radīs neatkārtojamu emociju sprādzienu un ļaus izbaudīt mūsdienu dejas un ekstremālo sporta veidu sintēzi. Uzvedums ir Rīga 2014 – Eiropas kultūras galvaspilsētas – notikums.

“Riga Magic Dance” uz vienas skatuves apvienos vairāk nekā 250 spilgtākos mūsdienu deju, hiphopa, breika dejas, trikinga, parkūra, velotriāla, frīstaila, skeitborda, frisbija, sporta un ielu vingrošanas u. c. talantus un meistarus, kuri mūsu acu priekšā metīs izaicinājumu savu spēju robežām. Deju un sportu vienotā uzvedumā meistarīgi savīs režisore Edīte Ābeltiņa un horeogrāfs Guntis Spridzāns. Vairāk: www.bt1.lv/rmd

„Riga Magic Dance” tapis Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmas ietvaros, uzvedumu rīko „BT 1 Music”.
Top