BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

Ceļazīmi uz „Habitus Baltija 2015” saņem Jeļena Šabeljanova no Minskas!

Jūnijā „Habitus Baltija” vadītāja piedalījās prestižajā modes un foto festivālā-konkursā "Meļņica Modi" Minskā, Baltkrievijā un īpašo balvu – dalību konkursā „Habitus Baltija 2015” – pasniedza jaunajai dizainerei Jeļenai Šabeljanovai.

„Konkursa „Meļņica Modi” finālā varēja vērot 70 kolekcijas, ko piedāvāja 78 Baltkrievijas modes dizaineri. Jeļenas kolekcija „OAZIS” mani pārsteidza ar dzīvespriecīgumu – košums, krāsu bagātība un kontrasti. Ikvienu, kas uzvilks viņas radītos tērpus, uz ielas pamanīs, atskatīsies un ilgi atcerēsies. Šai dizainerei ir labs potenciāls,” norāda „Habitus Baltija” projektu vadītāja Sanita Blomniece, kas bija viena no konkursa starptautiskās žūrijas loceklēm.

„Cilvēki vienmēr meklē iespēju radoši izpausties. Apģērba dizains ir veids, kā to daru es! Modes un dizaina pasaulē esmu nesen, tomēr plānoju rūpīgi un efektīvi strādāt, lai nākotnē sasniegtu labus rezultātus. Man patīk košas krāsas, kontrasti, un mani darbi to apliecina. Nākotnes plāni? Pilnveidot zināšanas, prasmes un iemaņas modes jomā, turpināt radīt apģērbu kolekcijas, kurās izteikt savu pasaules uztveri,” stāsta divdesmit divus gadus jaunā dizainere no Minskas Jeļena Šabeljanova, kuras veikumu klātienē varēsim vērot nākamgad starptautiskajā modes dizaineru konkursā „Habitus Baltija 2015”, kas 17. un 18. aprīlī notiks Ķīpsalā, Rīgā.

"Meļņica Modi" finālistus vērtēja arī modes speciālisti no Azerbaidžānas, Lielbritānijas, Polijas, Krievijas, Ukrainas, Somijas un Lietuvas.

Aizraujošus modes šovus demonstrēja ne tikai konkursa finālisti, bet arī viesi no Londonas, Maskavas, Krakovas, Kijevas, Baku u. c. Valstīm. Rīgu pārstāvēja un savu apģērbu kolekciju "..." prezentēja „Habitus Baltija 2014” 2. vietas ieguvējs Reinis Ratnieks, kura veikumu pašmāju jauno modes dizaineru konkursā īpaši augstu novērtēja ievērojamais franču dizainers Pols Maršāns.

306518554.JPG
789367675.JPG
587127685.jpg
349761962.jpgTop