BALTIJAS VADOŠO IZSTĀŽU RĪKOTĀJS

BT 1 sveiks 7 miljono apmeklētāju!

6. septembrī pārtikas izstādē „Riga Food 2014” tiks sagaidīts un sveikts Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 izstāžu 7 miljonais apmeklētājs.

“Septiņi miljoni tas nav tikai skaitlis! Tie ir septiņi miljoni atrastu atbilžu, noslēgtu darījumu, jaunu ideju, rastu risinājumu, iepazītu sadarbības partneru un veiktu pirkumu,” uzsver Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 ģenerāldirektors Viesturs Tīle un piebilst: „Mūsu rīkotajām izstādēm uzticas gan Latvijas uzņēmēji un iedzīvotāji, gan profesionāļi no visas pasaules!”

Šogad interese par izstādēm gan kā biznesa platformu, gan kā izziņas un izklaides pasākumu, salīdzinot ar 2013. gadu pieaug. Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 rīkotajām izstādēm palielinājies gan dalībnieku skaits, gan izstāžu apmeklējums, gan kontaktu un darījumu intensitāte.

Vērtējot izstāžu biznesa nākotni Latvijā, V. Tīle norāda uz attīstību: „Izaugsme ir vērojama tūrisma, izglītības un būvniecības izstādēs, tāpat arī kokapstrādes. Palielinoties maksātspējai, labi attīstās arī dzīvesstila izstādes, piemēram, pavasarī notiekošā izstāde „Atpūta un sports”, novembrī gaidāmais „Riga Photo Show”. Jumts virs galvas, pilns vēders un vēlme labi justies... – tās ir trīs cilvēces pamatvajadzības, kas arī atsaucas uz mūsu rīkotajām izstādēm. Pārtikas izstāde „Riga Food”, skaistumkopšanas izstāde „Baltic Beauty” un būvniecības izstāde „Māja I” ir ierindojušās apmeklētāko izstāžu sarakstā un veiksmīgi konkurē ne tikai Baltijas, bet arī Skandināvijas mērogā.”

Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 ir pilna servisa izstāžu sabiedrība, kas kopš 1995. gada rīko starptautiskas un nacionālas izstādes, forumus un gadatirgus, kā arī ir līdzorganizators partneru rīkotajiem pasākumiem. Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā ik gadu notiek vairāk nekā 30 izstādes, un tajās tiek pārstāvētas visas reģionam aktuālās tautsaimniecības nozares. Gada laikā BT 1 rīkotās izstādes apmeklē vairāk nekā 400 000 apmeklētāju, tajās piedalās vairāk nekā 4500 uzņēmumu no visas pasaules. Vairāk: www.bt1.lv
Top