Līdz izstādei “Auto 2025” atlikuši mazāk nekā divi mēneši (25.–27. aprīlī), bet brīvu vietu Izstāžu centra Ķīpsalā hallēs vairs tikpat kā nav. Ko tajās redzēsim? Atklāj vairāku zīmolu pārstāvji!
“Auto Bassadone” piedalīsies ar visiem “Stellantis” koncerna zīmoliem un “Hyundai”. “Neredzētākais no modeļiem būs jaunais “Hyundai Inster”. Tas ir pieejams elektroauto no 25 990 eiro. Un ļoti ceram sagaidīt “Hyundai Ioniq 9”,” atklāj “Auto Bassadone” tirdzniecības vadītājs Rihards Mežoks.
Rīgas autoizstādes tradicionāls dalībnieks ir franču “Peugeot”! “No “Peugeot” būs aplūkojams gan jaunais “Peugeot 5008”, gan “Peugeot 3008”. “Vajadzētu būt tā, ka paspēsim atvest elektrisko “Peugeot 408”, kas ir pieejams pasūtīšanai, bet fiziski mūs vēl nav sasniedzis,” stāsta Rihards Mežoks.
Līdzsvaram “Stellantis” pārstāvji demonstrēs strikti vācisko “Opel” – jauno “Frontera” un “Grandland”. Būs arī “Citroen”, sen neredzētais “Fiat”, kā arī “Jeep” un “Alfa Romeo” atgriešanās.
Jau tagad zināms, ka izstādē “Auto 2025” nozīmīgu vietu ieņems jaunpienācēji no Ķīnas, piemēram, plašā “Dongfeng” modeļu saime. Daudziem izstādes apmeklētājiem pārsteigums būs dzinēju dažādība, jo ķīnieši piedāvā ne tikai elektromobiļus!
Ar līdzīgu nodomu – “lauzt” stereotipus par ķīniešu automašīnām, “Auto 2025”’ startēs “Great Wall Motors” pārstāvis “Ad Rem Auto”. Sāka viņi ar “Ora 03”, bet šogad piedāvā krosoveru “GWM Wey 05” un tā mazāko brāli “Wey 03”.
25.–27. aprīlī Baltijas nozīmīgākais auto nozares pasākums – starptautiskā autoindustrijas izstāde “Auto 2025” – automīļus un nozares profesionāļus Ķīpsalā pulcēs jau 30. reizi! Interesenti vienuviet varēs iepazīt jaunākos auto modeļus, mobilitātes risinājumus, komerctransportu, uzlādes stacijas, spilgtus hobija auto, sporta spēkratus, autopiederumus un servisa aprīkojumu. Un kā jau jubilejā – būs arī kāds īpašs pārsteigums!
Auto nozares izstādes Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 rīko katru gadu jau kopš 1995. gada.