“ML-SERVISS” izstādē piedāvās auto aksesuārus vieglajiem auto un džipiem, komerctransportam un kravas auto, aktīvajai atpūtai, Offroad 4X4, kā arī ikdienas braukšanas cienītājiem. Uzņēmums darbojas gan kā vairumtirgotājs, gan kā mazumtirgotājs.
“ML-SERVISS” piedāvājumā atradīsiet sakabes āķus un elektroinstalāciju, sertificētus aizsargstieņus un sliekšņus, automašīnu pārsegus, deflektorus motora pārsegam un logiem, auto teltis, piekabes un rampas mehāniskajiem transportlīdzekļiem, kastes un jumta bagāžnieku sistēmas, salona un bagāžnieka paklājiņus, dzinēja aizsargus, vinčas, offroad piederumus un daudz ko citu.
Pieejami aksesuāri visiem jaunajiem auto modeļiem: “Toyota LC250” un “Hilux”, “VW Amarok” un “Ford Ranger 2025”.
“ML-Serviss” ir līderis auto aksesuāru tirgū Baltijas valstīs, kas dibināts 1997. gadā.
“ML-Serviss” klientiem ir iespēja apskatīt vēlamo preci klātienē, jo gandrīz visi piedāvātie aksesuāri ir uz vietas noliktavā.
Kontakti:
Mazjumpravas iela 66, Rīga, Latvija, LV-1063
Tālrunis: 29212095
E-pasts: info@mlserviss.lv
Brīvības gatve 422, Rīga, Latvija, LV-1024
Tālrunis: 27010606
E-pasts: brivibas@mlserviss.lv
www.efarkop.lv
facebook.com/mlserviss.lv