Satiec “Vadims Seleckis Offroad Team” izstādē "”Auto 2025”!


“Vadims Seleckis Offroad Team” no 25. līdz 27. aprīlim būs satiekami izstādē "”Auto 2025” Ķīpsalā. Komanda ir vairākkārtēji Latvijas čempioni bezceļu braukšanā, un tās kontā ir arī izcili sasniegumi starptautiskā mērogā – 5. vieta Rainforest Challenge (RFC) Polijā 2023. gadā, kā arī piešķirts Latvijas Republikas sporta meistara nosaukums.

Tomēr šobrīd visspilgtākais sasniegums ir no 2024. gada nogales – 1. vieta “DIESEL” kategorijā, 2. vieta absolūtajā kopvērtējumā un labākā stūrmaņa nominācija “Rainforest Challenge Grand Final” sacensībās Malaizijā, kas tiek uzskatītas par bezceļu sporta Olimpiskajām spēlēm.

Izstādē būs iespējams apskatīt tieši to pašu automašīnu, ar kuru Vadims un Sanita Selecki startēja šajās sacensībās. Tā tikai pirms dažām nedēļām ir atgriezusies no Malaizijas un pirmo reizi tiks izstādīta plašai publikai. Interesanti, ka šis bezceļu monstrs joprojām reģistrēts kā "Suzuki Vitara"!

Seko:
facebook.com/vadimsseleckisoffroadteam

Pirkt biļetes