Sagatavojies dārza darbiem un atpūtai dabā izstādē “Dārzs un dzīvesstils 2025” Ķīpsalā!
10. un 11. maijā Ķīpsalā notiks starptautiskā dārzkopības izstāde “Dārzs un dzīvesstils 2025”, kur vienviet varēs iegādāties stādus un daudzveidīgas preces dārza darbiem un atpūtai, kā arī konsultēties ar zinošiem speciālistiem.
Privātmāju, lauku sētu un mazdārziņu saimnieki, dārznieki, ainavu arhitekti un nozares profesionāļi divas dienas Ķīpsalā varēs izvēlēties un iegādāties visdažādākos stādus, puķes, augļu kokus un košumkrūmus, sēklas, augsnes uzlabotājus, mēslojumu, augu aizsardzības līdzekļus, dārza inventāru, laistīšanas sistēmas, dārza tehniku, siltumnīcas un daudz ko citu. Interesenti varēs saņemt zinošu speciālistu konsultācijas un praktiskus padomus dārza iekopšanā, piemērotākās dārza tehnikas izvēlē. Interesenti varēs iepazīties ar stādaudzētavu jaunumiem, tostarp, pirmoreiz izstādē būs pārstāvēta arī Polijas stādu adzētāju asociācija.
Pēc kārtīgi padarīta darba ir pelnīta laba atpūta! Lai atelpas brīdis būtu patīkamāks “Dārzs un dzīvesstils” savas piemājas teritorijas labiekārtošanai piedāvās arī lapenes, nojumes, pirtis, dārza mēbeles un dekorācijas, šūpoles, bērnu rotaļu laukumus, kā arī grilus un ugunskura vietas.
Izstādi “Dārzam un dzīvesstilam” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.
Vairāk: www.bt1.lv/darzs
www.facebook.com/Darzsundzivesstils un www.instagram.com/darzs.un.dzivesstils
Darbalaiks
10.maijs 10.00–18.00
11.maijs 10.00–17.00