Izstāde “Medbaltica 2021” tiek pārcelta uz oktobri!


Informējam, ka 14. starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2021”, kas bija plānota 23.–24. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, tiek pārcelta uz 7.– 8. oktobri.

“Lai uzņēmumi varētu realizēt savus biznesa mērķus un pilnasinīgi veikt savas plānotas mārketinga aktivitātes izstādē, esam pielāgojušies starptautiskā izstāžu kalendāra izmaiņām un “Medbaltica 2021” pārcēluši uz vēlāku laiku. Neskatoties uz neprognozējamo periodu, dalībnieki aktīvi strādā un jau šobrīd izstādes ekpozīcija ir krietni piepildījusies”, norāda izstādes “Medbaltica” vadītājs Mārtiņš Druvkalns. Kā ik gadu, arī šogad Ķīpsalā varēs uzzināt par jaunākajām medicīnas tehnoloģijām, satikt dažādu jomu speciālistus, iepazīt jaunus nozares uzņēmumus, veidot biznesa kontaktus un iegādāties medicīnas preces par īpaši izdevīgām cenām.

Konferences un semināri

Ik gadu izstāde “Medbaltica” ir nozīmīgs pasākums medicīnas nozares profesionāļiem, kur iegūt plašu informāciju par jaunumiem medicīnas nozarē, diskutēt par aktualitātēm un dalīties pieredzē ar vietējiem un ārzemju speciālistiem. Arī šogad abās izstādes dienās līdztekus daudzveidīgajai ekspozīcijai, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības nosacījumus, norisināsies dažādas profesionālās konferences un semināri.

Ja arī Jūsu uzņēmums vēlas piedalīties “Medbaltica 2021”, lūdzam sazināties ar izstādes vadītāju Mārtiņu Druvkalnu (tālr.: 67065036, e-pasts: martins.druvkalns@bt1.lv ).

Drošības pasākumi izstādē

Kopš 2020. gada jūnija Izstāžu centrā ir ieviesta virkne drošības pasākumu, kuri garantē apmeklētāju, dalībnieku un darbinieku epidemioloģisko drošību izstādēs. Par to pērnā gada septembrī jau varēja pārliecināties veiksmīgi notikušās izstādes “Medbaltica 2020” dalībnieki un apmeklētāji. Kādi tieši drošības pasākumi tiks piemēroti katrā izstādē, tiks noteikts neilgi pirms izstādes norises, ņemot vērā tobrīd valstī esošo epidemioloģisko situāciju, kā arī noteiktos ierobežojumus un noteikumus. Uzzini vairāk šeit.

Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.medbaltica.com