“GC Nordic” zobārstus iepazīstinās ar jaunumiem


Pateicoties visiem mūsu klientiem un partneriem, GC korporācija 2021. gada 11.februārī varēja atzīmēt savu 100.gadadienu. Sirsnīgs paldies visiem zobārstniecības nozares speciālistiem un partneriem par atbalstu un novērtējumu, mēs nekad nebūtu varējuši nonākt līdz šim, ja nebūtu jūsu sirnīgā un lojāla atbalsta. GC 100 gadus pieredze kvalitatīvu dentālo restaurācijas materiālu ražošanā ir apliecināta ar vairāk nekā 500 miljoniem stikla jonomēra un vairāk nekā miljardu kompozīta restaurāciju visā pasaulē, tā ir palīdzējusi zobārstniecības nozares speciālistiem uzlabot cilvēku veselību visā pasaulē.

Jubilejas gada gaisotnē priecāsimies jūs satikt “Medbaltica 2021”1!

Esam sagādājuši jaunumus– G2-BOND Universal universālo adhezīvu un G-CEM™ ONE universālo kompozīta cementu.
Adhezivā zobārstniecība, kas ir pavērusi mums un mūsu pacientiem plašas iespējas, patstāvīgi pilnveido arī modernās adhezīvu sistēmas, īpašu uzmanību pievēršot diviem galvenajiem aspektiem-kā iegūt stiprāku adhezīva slāni un kā samazināt saites noārdīšanos mitruma ietekmē? Jaunais universālais adhezīvs G2-BOND Universal piedāvā mūsdienīgu risinājumu-Dual-H tehnoloģija nodrošina lielāku adhezīva spēku uzreiz pēc aplikācijas, izveido mehāniski stipru, stresu amortizējošu, izturīgu adhezīva slāni, ar zemāku ūdens sorbciju, kas samazina saites slāņa noārdīšanās risku un nodrošina izcilu izturību. Lai jūsu pacienti būtu apmierināti un justos komfortabli!


G CEM™ ONE ir patiesi universāls, daudzpusīgs un viegli lietojams VIENS cements visām indikācijām! G-CEM™ ONE pašadhezīvajam kompozīta cementam ir izcils adhēzijas spēks un spēja sacietēt pat tumsā. Tas piemērots jebkuram restaurācijas materiālam un visa veida preparācijām. Vienkāršais cementēšanas protokols ir ērts, ātrs, atkārtojams un nodrošina paredzamu rezultātu neatkarīgi no klīniskās situācijas. Bet G-CEM ONE ir ne vien pašadhezīvais cements. Ikreiz, kad nepieciešama papildus adhēzija, piemēram cementējot onlejas vai venīrus, izmantojiet adhēziju pastiprinošo praimeri GC Adhesion Enhancing Primer un iegūsiet vēl augstākus adhēzijas rādītājus. Grūti izvēlēties piemērotāko cementu? Ar G-CEM™ ONE vairs nav jāizvēlas!

Uz tikšanos “GC Nordic” stendā!

www.gceurope.com
dr. Ieva Jeļisejeva
GC Nordic Latvia klīniskais speciālists
+37129405119
Ieva.jelisejeva@gc.dental443893262_10988.png
144125041_10988.png
1162660777_10988.jpg