"Biomark" īpašais akcents: plazmas tehnoloģijas iekārtas iekštelpu gaisa dezinfekcijai 24/7 režīmā


“Biomark” stendā C12 izstādē “Medbaltica 2021" prezentēsim unikālas NOVAERUS NanoStrike® plazmas nanotehnoloģijas iekārtas iekštelpu gaisa dezinfekcijai un attīrīšanai, kas ir īpaši aktuāli šī brīža COVID-19 pandēmijas apstākļos.

 
Varēs iepazīt, aplūkot, piemērīt un pasūtīt Finessis zīmola Flexylon termoplastiskā elastomēra ķirurģiskos cimdus, jaunās paaudzes nitrila un lateksa medicīniskos cimdus, ķirurģiskās sejas maskas, medicīnas klases respiratorus, halātus, kombinezonus un citas daudzveidīgas mūsdienīgas medicīnas preces higiēnai un aprūpei.
 
Mūsu sortimentā šogad, protams, ir arī OZONRELIVE ozona dabīgā dermokosmētika no Itālijas un uztura bagātinātājs, prebiotiķis BLACK STUFF, ko varēs iegādāties par draudzīgām cenām.

NOVAERUS NanoStrike® plazmas nanotehnoloģijas 24/7 iekštelpu gaisa dezinfekcijas iekārtas
NOVAERUS NanoStrike® plazmas nanotehnoloģijas iekārtas iekštelpu gaisa dezinfekcijai un attīrīšanai:
- Unikāla NanoStrike® ultra zemas enerģijas plazmas nanotehnoloģija, lai iznīcinātu visus gaisā esošos mikroorganismus kontakta brīdī ar NanoStrike® plazmas lauku.
- Neatkarīgi pētīta un klīniski validēta tehnoloģija, kas paredzēta drošai lietošanai cilvēka klātbūtnē 24/7 režīmā, neveido kaitīgus ķīmiskos blakusproduktus.
- Milisekunžu laikā nogalina un inaktivē gaisā esošo baktēriju šūnas, vīrusus, sēnīšu un pelējumu sporas, izjaucot to DNS struktūru ar efektivitāti ?99,99%.
- Tiešas darbības inaktivējošais mehānisms, kas aptur baktēriju un vīrusu reprodukciju un neveido antimikrobiālo rezistenci (AMR).
- Neitralizē gaistošos organiskos savienojumus (GOS) un absorbē smakas.

Flexylon materiāla ķirurģiskie cimdi

Apmeklētājiem būs iespēja saņemt informāciju par Flexylon materiāla ķirurģiskiem cimdiem - FINESSIS®. Tie ir pirmie molekulāro slāņu pārklājuma tehnoloģijas ķirurģiskie cimdi no jaunākās paaudzes termoplastiska elastomēra Flexylon - augstākās izturības un blīvuma bezporu aizsargbarjeras cimdi, AQL=0.10, bez alerģijas riska.
Finessis AEGIS® - aktīvas reaģējošas aizsardzības trīs slāņu Flexylon elastomēra ķirurģiskais cimds, ar cimda vidējā slānī iestrādātu aktīvas darbības reakcijas slāni - dezinfekcijas sistēmu, kas atbrīvojas cimda caurduršanas brīdī, dezinficējošā darbība milisekundēs, klīniski pierādīta efektivitāte ?98%. Mērķis - aktīva aizsardzība augsta traumas un inficēšanās riska, it sevišķi, HIV, HCV riska procedūrās.
Finessis ZERO® - augsta komforta Flexylon elastomēra ķirurģiskais cimds bez alerģijas riska, kas ideāli piemērots vispārējā ķirurģijā, ginekoloģijā, endoskopijas ķirurģijā.
Finessis CORIUM® - augsta komforta Flexylon elastomēra ķirurģiskais cimds bez alerģijas riska, kas ideāli piemērots visu veidu mikroķirurģijā, neiroķirurģijā, sejas un žokļu ķirurģijā, fotorefrakcijas keratektomijā vai kā apakšcimds dubultā cimda procedūrās (ideāli, pārī ar Finessis ZERO®).

Vienreizlietojamie medicīniskie cimdi, ķirurģiskās sejas maskas, medicīnas klases respiratori, halāti, kombinezoni, cepurītes
Izstādes apmeklētāji Biomark stendā varēs iepazīt jaunās paaudzes nitrila un lateksa medicīniskos cimdus, kuru komforts un aizsardzība apvienojumā ar ergonomisku dizainu samazina rokas nogurumu un plaukstas spriedzi, cimdi nesatur pūderi un citus alergēnus, tiem ir dažāda mikrostruktūra, blīvums, atšķirīgas mehāniskās izturības un aizsardzības kategorijas, plaša krāsu daudzveidība. Būs iespēja novērtēt viena no pasaules vadošajiem kvalitatīvu infekcijas kontroles produktu MEDICOM/ KOLMI/HOPEN ražotāja ķirurģiskās sejas maskas un medicīnas klases respiratorus FFP2, neaustā materiāla vienreizlietojamos halātus un cepurītes. Rādīsim arī apmeklētājiem jaunumu - EQUIPMAK augstas kvalitātes vienreizlietojamos Type 5/6 un Type 3/4 kombinezonus ar kapuci un medicīnas divslāņu, trīsslāņu un piecslāņu halātus.

Aukstuma/karstuma terapijai izmantojamas medicīnas ierīces
Biomark jau tradicionāli piedāvā iegādāties aukstuma terapijai izmantojamas medicīnas ierīces – gan vienreizlietojamās aukstumu veidojošās pakas - polietilēna vai neausta materiāla versijā, gan dažādu izmēru vairākkārt lietojamās aukstuma gēla pakas un aukstuma aerosolus. Šīs preces lieliski noder sastiepumu vai sasitumu sāpju un pietūkuma, vieglu sporta traumu izraisīto sāpju atvieglošanai, tās ātri novērsīs nepatīkamo pulsēšanas sajūtu un samazinās zilumu rašanos.
Aukstuma terapijas produkti ir ideāli piemēroti vispārējā medicīnā, zobārstniecībā, sporta medicīnā un sadzīvē!

Ozona dabīgā dermokosmētika
Ar prieku varam turpināt pieteikt arī Biomark Latvijas klientiem piedāvāto biokosmētikas līniju - ozona dabīgo dermokosmētiku no Itālijas.
Visu Ozonrelive ozona dabīgās dermokosmētikas produktu pamatā ir organiskā olīveļļa, kas, pateicoties rūpīgam ozonizācijas procesam, ir bagātināta ar bioloģiski aktīviem ozonīdiem, kas laika gaitā saglabā olīveļļā esošo aktīvo vielu nemainīgu stabilitāti bez konservantu pielietošanas nepieciešamības. Kā zināms, ozonīdi atbrīvo skābekli ādā, stimulējot jaunu šūnu augšanu un vitalitāti, kas ir neapšaubāms ieguvums ķermeņa skaistumam un labsajūtai. Varēs iegādāties šampūnu,micelāro ūdeni, sejas krēmu,

Dabīgais BLACK STUFF ekstrakts zarnu mikrofloras balansam

Kā pilnvarotais izplatītājs Latvijā Biomark savā stendā prezentēs un tirgos uztura bagātinātāju “Black Stuff”, kas ir dabīgs no koksnes un bērza piepes iegūts lignofenolu ekstrakts bagāts ar fulvītskābi un mikroelementiem zarnu mikrofloras sabalansēšanai.
Izstādē varēs iepazīt divu veidu “Black Stuff” produkciju – pulverveida un kapsulās. Zinātniskie pētījumi pierāda, ka prebiotiķa “Black Stuff” uzdevums ir ne tikai atjaunot zarnu mikrofloru, bet arī izvadīt no mūsu šūnām vielas, kas tur uzkrājušās lieki vai nonākušas mūsu ķermenī no apkārtējās vides. “Black Stuff” palīdz saglabāt ķermeni veselīgu un labi līdzsvarotu, izvadot no organisma smagos metālus, vides toksīnus, atmirušās šūnas un pat vīrusus.


SIA "BIOMARK"
Brīvības gatve 261, Rīgā, LV-1006
https://biomark.lv/
27328255
info@biomark.lv
https://www.facebook.com/BiomarkLV/1790436710_11056.jpg
1266918877_11056.jpg
1968053232_11056.jpg
1749907126_11056.jpg