Iepazīsti jauno “Toyota C-HR” un pirktāko auto Eiropā – “Volkswagen Golf 7”!


Arī šogad izstādē “Auto 2017” varēs apskatīt “Latvijas Gada auto 2017" laureātus! Apmeklējot “Latvijas Gada auto” stendu, izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar jauno “Toyota C-HR” un pirktāko auto Eiropā – “Volkswagen Golf 7”.

“Toyota C-HR” modeli ražo kopš 2016. gada novembra, un tas tika radīts kā “Nissan-Juke” konkurents. Latvijas tirgū “Toyota C-HR” ir pārdošanā ar divu veidu benzīna dzinējiem: 1,2 litru 116 zirgspēku turbomotoru un kā hibrīds ar 1,8 litru 122 zirgspēku motoru. Mazākajam motoram pieejama gan sešpakāpju mehāniskā ātrumkārba ar priekšpiedziņu, gan automāts (variators) ar priekšpiedziņu vai ar pilnpiedziņu. Hibrīdam ir tikai automāts (variators) un priekšpiedziņa.

“Volkswagen Golf 7” jaunā modernizācija
No ārpuses modernizētais “Golf” atšķiras ar jauniem aizmugures lukturiem un diožu galvenajiem priekšējiem lukturiem.
lepnākajā komplektācijā update “Golf” var būt komplektēts ar pilnībā digitālu mērinstrumentu paneli un izmēros krietni pieaugušu (līdz pat 12,3 collas) multimediju sistēmas ekrānu, kas tagad sapratīs arī žestu un balss komandas.
Papildinājies un uzlabojies palīgsistēmu klāsts. Piemēram, sastrēgumu asistents tagad varēs uzņemties automašīnas vadību pilsētā vai satiksmes korķos līdz pat 60 km/h patstāvīgi paātrinoties, bremzējot vai pilnībā apstājoties, bet jaunā “Emergency Assist” uzmanīs vadītāja uzvedību – ja elektronika konstatēs, ka vadītājs ilgāku brīdi netur stūri, atskanēs brīdinājuma signāls un mirkli pēc tam arī iedarbinātas bremzes. Ja vadītājs nereaģēs arī tad, tiks iedegtas avārijas gaismas un automašīna apstādināta savā joslā.
“VW Golf” pircējam pieejama plaša izvēle no 13 motoru variantiem, tajā skaitā “Plug-in” hibrīda, “E-Golf” elektriskā un dabasgāzes versija.

Foto no iAuto.lv