“Autobrava” aicina iepazīties ar astoņiem unikāliem auto zīmoliem vienuviet!


Tāpat kā alfabēts ļauj izvēlēties burtus, no kuriem veidot savu stāstu, tā arī autosalons “Autobrava” šogad izstādē “Auto 2017” piedāvā vairākas izvēles, no kurām kādu pieņemt kā savējo. Dod priekšroku ceļiem, vai tieši otrādi – bezceļiem? Pilsētas gludajām ielām vai lauku izaicinošajiem ceļiem? Saki “jā” plašumam un vietai, vai tomēr izvēlies izmērā mazāku auto? Lai kāda arī būtu Tava izvēle, mums ir vajadzīgie burti, ar ko uzrakstīt tev vajadzīgo!

Neskatoties uz izmaiņām autotirdzniecības jomā gan pasaulē, gan Latvijā, esam priecīgi atzīt, ka joprojām esam saglabājuši savas līdera pozīcijas. Turpinot iepriekšējo gadu tradīcijas, mēs, lielākais auto dīleris Latvijā, piedāvāsim iespēju iepazīties ar astoņiem unikāliem auto zīmoliem vienuviet.

Ķīpsalā satiec jauno “Fiat Tipo” hečbeku!
Kamēr stilīgie pilsētas apvidus auto “Fiat 500X” un “Fiat 500” savu vietu tirgū un cilvēku sirdīs jau ir iekarojuši un nostiprinājuši, mums padomā šo skaisto duetu pārvērst par trio! Izstādē, cilvēku acis pirmo reizi sastapsies ar jauno “Fiat Tipo” hečbeku, kurš mums visiem atgādinās par “Fiat” pamatvērtībām – ekskluzīvu stilistiku, labām automobiļa vadības un funkcionalitātes īpašībām, kā arī teicamu cenu un kvalitātes attiecību. 


Iepazīsties ar Itālijas supermašīnu galvaspilsētā konstruēto “Alfa Romeo Giulia”!
“Nekas netrūkst, nekas nav lieks! “ – šos vārdus droši var teikt par nepārspējamajām itāļu automašīnām – “Alfa Romeo.” Šogad apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Itālijas supermašīnu galvaspilsētā konstruēto “Alfa Romeo Giulia”! Automašīna ir pierādījums tam, ka elegance, drosme un sportiskā attieksme nekad nepazūd – tā, apvienojumā ar emocijām, veido “Alfa Romeo” par neaizvietojamu ceļojuma biedru jebkādos apstākļos.

Aplūko “Jeep Renegade” un pavisam īpašo “Jeep” izpildījumu – “Grand Cherokee Trailhawk”!
Ordināri mērķi, pavisam neordinārs to izpildījums. Meklēt izaicinājumu ir “Jeep” sirdslieta, ko pierāda tā gatavība atgādināt par savām bezceļu caurgājības īpašībām un iezīmēt neierobežotās vadītāja iespējas. Mīlēts vasarā, bet dievināts ziemā – šogad izstādes apmeklētājiem būs iespēja aplūkot “Jeep Renegade” un pavisam īpašo “Jeep” izpildījumu – “Grand Cherokee Trailhawk”. Salīdzinot ar “Grand Cherokee”, šis automobilis, kas ir radīts tieši bezceļiem, ļaus Jūsu iekšējam zvēram izlauzties un plūkt vēl neredzētus braukšanas prieka laurus. 
 
Pirmizrādi Latvijā piedzīvos jaunais “Hyundai i30”
Savu priekšstatu par nākotni piedāvās arī zīmols “Hyundai”, kurš “Auto Bild” kvalitātes pārskatā 2016 ierindojies pirmajā vietā. Izstādē Latvijas pirmizrādi piedzīvos šīs markas atjaunotais “i30” modelis, kas pārsteigs ar jauno dizainu un komplektāciju, kā arī 2017.gada “Latvijas eko auto” – “Hyundai IONIQ”. Tas pārliecinās ar savu augsto veiktspēju, bet zemo degvielas patēriņu un izmešu skaitu, kas priecēs ikvienu videi labvēlīga dzīvesveida piekritēju!

Ķīpsalā būs apskatāms viens no pieprasītākajiem “Suzuki” zīmola modeļiem – “Suzuki Vitara”

Savu multifunkcionālo un viennozīmīgi izskatīgo dabu atrādīs viens no pieprasītākajiem un konkurētspējīgākajiem “Suzuki” zīmola modeļiem – “Suzuki Vitara”. Ar gandrīz pusgadsimtu senu pieredzi kompaktu pilnpiedziņas auto ražošanu, “Suzuki” ir pierādījis, ka izcilība – tas vairs nav svešs jēdziens, bet gan īpašības vārds, ar ko raksturot šo apvidus auto.

“SsangYong” demonstrēs kompakto un jaudīgo 7 vietu apvidus auto “Rexton”

Dienvidkorejas zīmols “SsangYong” izstādes apmeklētājiem demonstrēs jauno, kompakto un jaudīgo 7 vietu apvidus auto “Rexton”, kas priecēs ar savu lielisko cenas un kvalitātes attiecību, kā arī pirmklasīgo komplektāciju. Lai arī Latvijas tirgū salīdzinoši svešs, tomēr jau kārtīgi pieņemts!

Pirmo reizi acīs Latvijai ielūkosies uzlabotais “Seat Leon ST”
Ar starptautiski atzīto 2017. gada “Labāko Eiropā iegādājamo automašīnu” “Seat Ateca” uzstāsies karstās Spānijas zīmols, kurš papildu iepriecinās ar ilgi gaidītu notikumu. Pirmo reizi acīs Latvijai ielūkosies uzlabotais “Seat Leon ST”, kas apžilbinās ar savu sportisko un stilīgo izskatu. Tā FR (Formula Racing) versija būs perfekts jaunas un ekonomijas apvienojums, kas līdzīgi kā tā 2016.gada modelis, neatstās vienaldzīgu nevienu, ar ko to acu skatieniem izdosies krustoties.

Pirmizrādi Latvijā piedzīvos arī “Isuzu” pikapa “Isuzu D-Max” uzlabotais modelis!
Ar visiem iepriekš nosauktajiem zīmoliem, izstādes “Auto 2017” apmeklētājiem būs iespēja iepazīties izstādes iekštelpās. Savukārt ārpus izstādes telpām apmeklētājiem būs iespēja iepazīt Fiat Professional modeļus – “Fiat Doblo”, “Fiat Fullback” un jauno “Fiat Talento”, kuri palīdzēs kā darbā, tā dzīve. Savu pirmizrādi Latvijā piedzīvos arī japāņu autobūves kompānijas “Isuzu” pikapa “Isuzu D-Max” uzlabotais modelis.
Kā jau sākumā minējām, arī šogad mūsu azotē ir vairākas īpašas automašīnas, kurām piemīt potenciāls, lai tās nākotnē tiktu saukties par jūsējām! Būsiet laipni gaidīti mūsu stendā, kur visu izstādes laiku būsim jums sagatavojuši īpaši izdevīgus piedāvājumus. Mēs esam par satikšanos! Par liktenīgo satikšanos!

Kontakti:
SIA “Autobrava”

FIAT , Alfa Romeo, JEEP, Hyundai, Isuzu, SsangYong, Suzuki, Seat autorizētais pārstāvis Latvijā
Adrese: Biķernieku iela 145, LV-1021, Rīga, Latvija
Mājaslapa: www.autobrava.lv