Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem  

Plašākā bērnu preču izstāde Latvijā!

No 31. marta līdz 2. aprīlim Ķīpsalas hallē notiks izstāde bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule 2017”. Tā ir vienīgā izstāde Latvijā, kur reizi gadā vienuviet var apskatīt, salīdzināt un uzreiz nopirkt preces dažāda vecuma bērniem, turklāt par izdevīgām cenām! Izstāde piedāvās izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus arī bērniem!

Lielajā Ķīpsalas hallē būs skatāms pats jaunākais, labākais un arī izdevīgākais bērnu preču piedāvājums no vairāk nekā 150 Latvijas un Baltijas uzņēmumiem. Dalībnieku pulks būs īpaši košs un daudzveidīgs – „Bērnu pasaulē” stendos apmeklētāji sastaps jau ierastos uzņēmumus, līdz šim izstādē neredzētus, kā arī nozarē pavisam jaunus un spilgtus uzņēmumus. Lasīt vairāk >>>PIESAKI DALĪBU!

Uzņēmumi ir aicināti sazināties ar projekta vadītāju Aivu Borsku, lai jau laicīgi izteiktu savas vēlmes nākamā gada izstādei, kā arī rezervētu ekspozīcijas laukumu.EKSPOZĪCIJA

Dažādu ģimeņu prasībām un gaumēm atbilstoši bērnu ratiņi, mēbeles ērtākai un priecīgākai bērna ikdienai, izklaidējošas un attīstošas rotaļlietas – no plīša lācīšiem un gumijas pīlītēm līdz pat augsto tehnoloģiju brīnumiem, visdažādākie apģērbi, apavi, autokrēsliņi un velokrēsliņi, pārtika zīdaiņiem, kancelejas un higiēnas preces, grūtnieču apģērbi un citas preces.

BĒRNU PILSĒTIŅA

„Bērnu pilsētiņā” kopīgu sportošanu, mākslas darbu radīšanu un eksperimentēšanu dažāda vecuma bērniem piedāvā mācību un iniciatīvu centri, aktivitāšu studijas, pulciņi, sporta skolas, muzeji, klubi un jaunrades nami. Ja arī Jūs vēlaties kļūt par „Bērnu pilsētiņas” dalībnieku, lai popularizētu savu pakalpojumu priekšrocības, veicinātu atpazīstamību un iepriecinātu bērnus, tad sazinieties ar mums!
JAUNUMI UN ATLAIDES

„Gameking” nāk klajā ar jaunu pieeju bērnu iztēles un radošuma attīstīšanai!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” apmeklētājiem būs lieliska iespēja apskatīt un izmēģināt mūsu fantastiskos spēļu moduļus, sienu paneļus, interaktīvās spēles, zilos spēļu klučus, braucamrīkus un dažādus tirdzniecības automātus. Visi bērni laipni lūgti spēlēties!
Lasīt vairāk >>>

Zīmola „PETRA” jaunās kolekcijas kleitas lieliem piedzīvojumiem!


Zīmola „PETRA” stenda plauktos plašā klāstā būs sarūpēti tērpi meitenēm saulainām vasaras dienām, turklāt īpaša uzmanība veltīta svētku tērpiem – īpaši izlaiduma kleitām. Mežģīnes, rišas, gaisīgi volāni, ziedu raksti un pasteļtoņi raksturo jaunākās kolekcijas kleitas! Piedāvājumā būs arī „PETRA” krāsainās pavasara cepurītes gan meitenēm, gan zēniem.
Lasīt vairāk >>>

Karstākos jaunumus bērniem meklē izstādē “Bērnu pasaule 2017”!

Jau šajā nedēļas nogalē – no 31. marta līdz 2. aprīlim – izstādē “Bērnu pasaule 2017” Ķīpsalā varēs iepazīties ar aktuālāko un plašāko bērnu preču piedāvājumu, ko prezentēs vairāk nekā 150 uzņēmumu. Būs gan jaunākās apģērbu kolekcijas un mēbeļu sērijas, gan inovatīvi ratu modeļi un autosēdeklīši, gan spēles un rotaļlietas. Turklāt par labām izstādes cenām!
Lasīt vairāk >>>

„PhonicsLand” piedāvā apgūt angļu valodu spēļu veidā!


Mūsu studijā mēs piedāvājam angļu valodas apmācības bērniem un pusaudžiem ar unikālas metodikas „Jolly Phonics” palīdzību. Izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā jums pašiem būs iespēja redzēt kā norisinās mūsu nodarbības un aplūkot visas grāmatas un materiālus, kas nepieciešami veiksmīgai apmācībai.
Lasīt vairāk >>>

www.vivashop.lv piedāvās augstas kvalitātes bērnu kopšanas produktus no „Pine”!


Interneta veikals www.vivashop.lv izstādē „Bērnu pasaule 2017” piedāvās „Pine premium” autiņbiksītes, „Pine” mitrās salvetes un absorbējošos paladziņus, kā arī graužammantas un personalizētus aksesuārus mazuļiem no „Amali bērnu lietas”.
Lasīt vairāk >>>

Bērnu modes zīmols „HEBE” prezentēs jauno pavasara-vasaras kolekciju “Footprint”!


Apģērbu zīmols “HEBE” vērš uzmanību uz dažu dzīvnieku, iespējams, pēdējiem atstātajiem nospiedumiem, tāpēc kolekcijas tērpus rotā reti sastopamu, apdraudētu vai izmirstošu dzīvnieku – pandu, degunradžu, ziloņu un tīģeru – apdrukas. Ērtais un rotaļīgais dizains iekrāsojas dūmakaini rozā, persiku, piparmētru, debess zilos un pelnu pelēkos toņos. Kolekciju papildina arī apģērbu līnija pieaugušajiem.
Lasīt vairāk >>>

Zīmols „Adrika” piedāvās skaistas kleitas mammām un meitām!


Ģērbties un pārģērbties allaž ir jautri. Meitiņas atdarina mammas, jo vēlas būt tieši tādas kā viņas. Nāciet uz izstādi „Bērnu pasaule 2017”, kur piedāvāsim kleitas, kas visvairāk patīk mūsu klientiem Lietuvā, kā arī vairāku modeļu mēteļus. Mūsu stendā ikviena sieviete atradīsim kaut ko sev piemērotu!
Lasīt vairāk >>>

„Tomson Trade Group” aicina bērnus un vecākus aplūkot nākamajā sezonā vispieprasītākās rotaļlietas!


„Tomson Trade Group” ir vadošais inovatīvu un radošu rotaļlietu izplatītājs Baltijā. Šī uzņēmuma stendā varēsiet apskatīt visaugstākās kvalitātes rotaļlietas, kas veicina bērna attīstību pirmajos dzīves gados, dod iespēju bagātināt iztēli un paplašināt redzesloku, lai padarītu pasauli labāku.
Lasīt vairāk >>>

Skaistumkopšanas salona „Pastelle KIDS” meistari demonstrēs savas prasmes!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” apmeklētāji varēs iepazīties ar profesionālo skaistumkopšanas salonu bērniem – „Pastelle KIDS”, turklāt pat izstādē jau sapucēt matus pie meistariem vai pieteikties salona apmeklējumam par izdevīgu cenu!
Lasīt vairāk >>>

„BEMBI” prezentēs jauno vasaras kolekciju!


Divreiz gadā „BEMBI” vecāku uzmanībai piedāvā jaunu ekskluzīvu kolekciju un regulāri modernizē produkcijas klāstu. Nāciet uz izstādi „Bērnu pasaule 2017” un apskaties jauno 2017. gada vasaras kolekciju!
Lasīt vairāk >>>

Kidbox.lv – jautras izklaides bērniem garantētas!


Jūsu bērni (vecumā no 1 līdz 5 gadiem) varēs izklaidēties Kidbox.lv bumbu baseinos, tuneļos, slidkalniņos, ka arī novērtēt nomas jaunumus – mašīnu trasi un kāju mašīnītes! Bet Kidbox.lv partneris bērnu klubs „BigParty” aicina visu vecumu bērnus apmeklēt kriošovu un minicirku, kā arī nofotografēties milzīgā burbuļu tunelī!
Lasīt vairāk >>>

„LaLina” izstādē piedāvās kvalitatīvus, dabiskus un eleganta dizaina produktus bērniem!


Zīmols „LaLina” izstādes apmeklētājiem piedāvās apskatīt un iegādāties produktus no vilnas, lina, organiskās kokvilnas, griķu sēnalas un zīda. Iegādājies savam mazulim noderīgas lietas no dabīgiem materiāliem, bet tajā pašā laikā ar gaumīgu un elegantu dizainu!
Lasīt vairāk >>>

„Little Dutch” piedāvās vienreizējus izstrādājumus bērnistabām!


“Little Dutch” – zīmols vismazākajiem. Ikvienu izstrādājumu veidojam ar vislielāko rūpību, lai tā iederētos mazuļa vai jau nedaudz lielāka bērna istabā. Izmantojam visskaistākos materiālus un košākos rakstus. Izveidojiet visbrīnišķīgāko istabu savam mazulim!
Lasīt vairāk >>>

Jaunums Latvijā – „CanGo” tekstila izstrādājumi no kokvilnas pašiem mazākajiem!


Jaunums Latvijas tirgū – apģērbu zīmols „CanGo” pašiem mazākajiem! Plašs piedāvājumu klāsts no dabīgās kokvilnas: jaciņas, bodiji, rāpulīši, sedziņas un citas mīļas un jaukas tekstila preces bērniem.
Lasīt vairāk >>>

“Bērnu pasaule 2017” – iepirkšanās lielajiem, piedzīvojumi mazajiem!

Jau no 31. marta līdz 2. aprīlim Ķīpsalā notiks gada gaidītākā izstāde bērniem un vecākiem – “Bērnu pasaule 2017”. Stendos plašā klāstā par izstādes cenām būs gultiņas, apģērbi, bērnu rati, sēdeklīši, rotaļlietas, ritenīši… turklāt arī Latvijā vēl neredzēti jaunumi! Bērnu pilsētiņā un Drošības kvartālā darbosies desmitiem rotaļu vietu, bet uz Lielās skatuves notiks bērnu koncerts. Izdevīgi pirkumi un aizraujoši piedzīvojumi garantēti visai ģimenei!
Lasīt vairāk >>>

Apgūsti pirmo palīdzību kritiskās situācijās un apskati mediķu darba ekipējumu!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā mediķi bērnus un vecākus aicinās apskatīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta operatīvo transportu un aparatūru, kas ikdienā mediķiem palīdz glābt cilvēku dzīvības.
Lasīt vairāk >>>

„ViKrEm” divos stendos pārsteigs ar latviskām kolekcijām un inovācijām tekstilā mazuļiem!


Pamazām augot arvien lielākiem un lielākiem, „ViKrEm” šogad izstādē sevi prezentēs divos stendos! Latviskajā stendā akcentu liksim uz latviskās noskaņās darinātām skaistām drēbītēm, aksesuāriem, mēbelēm un dizaina priekšmetiem zīdaiņiem, bet otrā stendā centīsimies imitēt un atnest uz Ķīpsalu daļu no sava veikaliņa, kurā jaunie vecāki sarūpē pirmās nepieciešamās lietas, gaidot savu mazo lolojumu.
Lasīt vairāk >>>

Izgatavo savu tauriņsveci!


Pirmais pavasara vēstnesis ir tauriņš, tāpēc šajā pavasarī Sveču darbnīca izstādē "Bērnu Pasaule 2017" sadarbībā ar Tērvetes tauriņu māju piedāvās izgatavot katram savu tauriņsveci!
Lasīt vairāk >>>

Jaunums! Latvijas zīmols „Nupnap” prezentēs attīstošus un daudzfunkcionālus, košus un mīkstus priekšmetus bērniem!


Jaunais Latvijas zīmols „Nupnap” izstādē prezentēs Latvijā ražotus jaunumus bērnu preču tirgū: 1) attīstošu, daudzfunkcionālu un aizraujošu šūpuļkrēslu “Nupnap”, kuru bērns varēs izmantot dažādiem mērķiem; 2) unikālu, košu, elastīgu un mīkstu sēžammaisu “Nukipuf”, kas iepriecinās ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos!
Lasīt vairāk >>>

Jaunums! Latvijā darbību sāk viena no pasaules vadošajām cilmes šūnu bankām "Future Health Biobank"!


Izstādē topošās māmiņas "LYL BioBank" stendā varēs saņemt uztura speciālista bezmaksas konsultāciju par uzturvielām un vitamīniem, kas nepieciešami skaistajā mazuļa gaidīšanas laikā. Noslēdzot sadarbības vienošanos, "LYL BioBank" dāvinās māmiņai nepieciešamos uztura bagātinātājus no LYL love your life® 12 mēnešiem 400.00 eiro vērtībā!
Lasīt vairāk >>>

Apskati jauno „RDGmebeles.lv” priedes masīvkoka sēriju!


Bērnu mēbeļu veikals „RDGmebeles.lv” izstādē „Bērnu pasaule 2017” prezentēs jauno priedes masīvkoka sēriju, kas ietver plauktus, kumodes, drēbju skapjus, kā arī gultas: zemās, pusaugstās, augstās, divstāvu un pat trīsstāvu. Kā jaunums piedāvājumā būs arī RC radiovadības rotaļlietas: mašīnas ar elektromotoriem, NITRO motoriem un helikopteri!
Lasīt vairāk >>>

Nāc un iepazīsti elegantos “Emmaljunga” ratiņus un vienus no drošākajiem bērnu autosēdeklīšiem “Maxi-Cosi”!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā būs iespēja aplūkot un iegādāties “Emmaljunga” ratiņus, “Maxi-Cosi” sēdeklīšus un ratiņus, kā arī to aksesuārus par ļoti īpašām cenām!
Lasīt vairāk >>>

Lieliska un neaizmirstama iespēja ieskatīties COSATTO pasaulē!


COSATTO prezentēs neparasta un unikāla dizaina bērnu ratus, pastaigu ratus, autokrēsliņus, barošanas krēsliņus, kā arī pārtinamās virsmas. COSATTO produkcijai izstādē “Bērnu pasaule 2017” būs sagatavots īpašs piedāvājums. Nenokavē!
Lasīt vairāk >>>

„Cilmes šūnu banka” stendā būs īpašs piedāvājums!


Bērniņa gaidīšanas laiks ir viens no skaistākajiem notikumiem vecāku dzīvē. Un, lai pilnvērtīgi sagatavotos bērniņa ienākšanai ģimenē, vecākiem būtu nepieciešams padomāt par iespēju saglabāt bērniņa cilmes šūnas no nabassaites.
Lasīt vairāk >>>

„EcoEmi” piedāvājumā – koši un krāsaini, ērti un kvalitatīvi eko kokvilnas apģērbi mazuļiem un pirmsskolas vecuma bērniem!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola „EcoEmi” jaunāko pavasara-vasaras kolekciju mazuļiem un bērniem. Šī gada jaunums: košas kokvilnas trikotāžas kleitas ne tikai meitenēm, bet arī mammām!
Lasīt vairāk >>>

SIA „ANVI AM” piedāvā bērnu apģērbus no ekoloģiski tīriem izejmateriāliem!


Sekojot devīzei „Katram savs tautas tērps”, piedāvājam bērniem tautas tērpu detaļas no vilnas, lina un kokvilnas materiāliem. Vasaras sezonai mēs piedāvājam no lina auduma darinātus apģērbus puišiem un meitenēm.
Lasīt vairāk >>>

Magnētu konstruktors «MagMaster» piedāvās bezmaksas konstruēšanas stundas bērniem, šovus ar trikiem un jauno produktu prezentāciju!


Izstādes viesiem būs iespēja iepazīties ar «MagMaster» piedāvāto komplektu klāstu un izmēģināt magnētu konstruktoru darbībā. Eksperti ieteiks tieši Jūsu bērnam piemērotāko magnētu konstruktoru, kuru varēsiet iegādāties ar atlaidi.
Lasīt vairāk >>>

„YappyKids” prezentēs savu mēbeļu un tekstila kolekciju! Būs īpaši piedāvājumi!


Latvijas bērnu mēbeļu zīmola „YappyKids” stendā varēs ne tikai apskatīt „YappyKids” ražotās gultiņas un kumodes, bet arī paši izmēģināt to funkcijas. Uz vietas varēs pārbaudīt arī maigos tekstila izstrādājumus, lai pārliecinātos, ka tie ir vismaigākie, kādi vien tirgū pieejami!
Lasīt vairāk >>>

 “Elitera” prezentēs individuāli ražotu tekstilu bērniem!


Aizraujošais ceļojums bērnu sapņos… Latvijas mājas tekstila ražotājs piedāvā realizēt tieši Jūsu bērnu gultas veļas ideju un projektu, lai tas pilnībā piestāvētu bērna istabas interjeram un dizainam un atbilstu viņa sapņiem, hobijam un interesēm! Mūsu stendā Jums būs iespēja apskatīt jau realizētos projektus. Mēs garantējam individuālu pieeju un izcilu kvalitāti!
Lasīt vairāk >>>

 Izstādes laikā „DIP DAP” līdzsvara riteņiem būs pavasarīgas cenas!


Izstādes apmeklētājiem piedāvāsim izmēģināt „DIP DAP” līdzsvara riteņus, kā arī „DIP DAP” rotaļlietas, turklāt to visu būs iespēja iegādāties par pavasarīgi draudzīgām cenām!
Lasīt vairāk >>>

 „Theraline” spilveni un citi aksesuāri grūtniecēm un barojošām māmiņām


Kas tas ir – spilvens grūtniecei un barojošajai māmiņai? It kā sīkums, bet komforta ziņā tas ir neatsverams līdzeklis apmierinātai sievietei un laimīgam mazulim. No visiem ražotājiem līderība šajā jomā pieder vācu uzņēmumam “Theraline”!
Lasīt vairāk >>>

 Iegādājies vitamīnus un zivju eļļu visai ģimenei! Būs atlaides!


„Orkla Health” stendā varēsiet nogaršot un iegādāties lielākā Skandināvijas uztura bagātinātāju ražotāja veselīgos „LIVOL MULTI” vitamīnus un "Moller’s" zivju eļļu. Tas viss tiks piedāvāts ar vilinoši lielām atlaidēm!
Lasīt vairāk >>>

 RTU Dizaina tehnoloģiju institūts aicina īstenot sapņus kopā!


RTU Dizaina tehnoloģiju institūts aicina mazus un lielus izstādē „Bērnu pasaule 2017” iepazīties ar koku un radīt no tā kaut ko paliekošu! Tas var būt mazs sapņu auto, krelles, piekariņš, zaķītis, mājiņa vai kāda dāvana māmiņai! Sapņus palīdzēs realizēt studenti, pamācot zāģēt, slīpēt, vīlēt, vērt, zīmēt un līmēt. Nāc! Īstenosim sapņus kopā!
Lasīt vairāk >>>

 Saņem atbildes uz visiem jautājumiem par cilmes šūnu uzglabāšanu un nozīmi!


Augsti kvalificēta, vadošā klīnika Latvijā - “iVF Riga” – ir uzticama neauglības ārstēšanas, reproduktīvas ģenētikas un grūtnieču aprūpes klīnika, kas piedāvā unikālu iespēju saglabāt nabassaites asins cilmes šūnas dzemdību laikā vienīgajā nacionālajā biotehnoloģiju un cilmes šūnu centrā Latvijā!
Lasīt vairāk >>>

 Lielie burbuļi lieliem burbuļu priekiem!


BURBULIS.LV aicina bērnus piedalīties aizraujošā burbuļu darbnīcā izstādē „Bērnu pasaule 2017”. Veidosim unikālus ziepju burbuļu kociņus un pūtīsim ar tiem ziepju burbuļus!
Lasīt vairāk >>>

 Bērnu preču veikals „BebiCentrs” piedāvās plašu „Cybex” produkcijas klāstu un sēžamratiņus par vislabākajām cenām!


Tikai izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā visizdevīgākās cenas pasaulē iecienītajiem Cybex Priam ratiņiem, Cybex automašīnu sēdekļiem un Mamas & Papas sēžamratiņiem! Izstādes laikā 30% atlaide visiem modeļiem neatkarīgi no krāsas!
Lasīt vairāk >>>

 Kāds būs jūsu mazuļa pirmais auto? Izvēlies to „RatuBiroja” stendā!


Klasisko ratiņu karaliene „Bebecar” no tālās Portugāles šogad izstādē „Bērnu pasaule 2017” prezentēs savu neatvairāmo „Premium Prive Glamour” kolekciju ar romantiskajiem Paradise, šarmantajiem Pink Wave un Blue Wave... Savukārt „ABC-Design” ražotnē šogad ir notikusi revolūcija – visi ratiņu modeļi ir pārtapuši jaunā, inovatīvā veidolā īpašajā WOOD kolekcijā. Arī “Nines Art” lelles ar karameļu smaržu būs atrodamas izstādē! Vilinošas cenas būs vācu „Kaiser” guļammaisiem un citiem aksesuāriem. Protams, neizpaliks arī pārsteigumi un dāvanas topošajiem vecākiem!
Lasīt vairāk >>>

 „Latvijas dzelzceļš” informēs par drošību dzelzceļa sliežu tuvumā


„Latvijas dzelzceļa” darbinieki lieliem un maziem stāstīs par uzvedību dzelzceļa sliežu tuvumā, kā arī to, kādi noteikumi jāzina un jāievēro, šķērsojot dzelzceļu. Apmeklētājiem būs iespēja izkrāsot un salikt lokomotīves modelīti, pārbaudīt savas zināšanas, spēlējot galda spēles un Lielo grīdas spēli.
Lasīt vairāk >>>

 Piedalies mozaīkas darbnīcā „Kabinetto Mosaic Studio”!


Izstādes laikā Bērnu pilsētiņā aicinām bērnus piedalīties mozaīkas darbnīcā, kur darināsim mozaīkas dekorus Lieldienām! Stāstīsim un rādīsim, ko mēs darām izbraukuma mozaīkas meistarklasēs.
Lasīt vairāk >>>

 Radošā izdomu darbnīca kopā ar pasākumu aģentūru bērniem – „JAMPADRACIS BB”!


Izstādē „Bērnu pasaule 2017” ciemojies „JAMPADRACIS BB” pasaku valstībā un satiec īstus pasaku varoņus – sivēntiņu Peppa Pig, Minniju, pirātu un princesīti, jautros pokimonus un citus tēlus.
Lasīt vairāk >>>

 Izvēlies „Imaginarium”!


Tikai „Bērnu pasaule 2017” apmeklētājiem „IMAGINARIUM” piedāvā aizraujošas, interaktīvas spēles bērniem, iepazīšanos ar ekskluzīviem produktiem un iespēju iegādāties unikālas rotaļlietas ar atlaidi līdz pat 30%!
Lasīt vairāk >>>

 Piedalies „Magformers” magnētiskā konstruktora radošajā darbnīcā!


„Magformers” ir magnētiskais konstruktors bērnu intelekta attīstībai. Trīsdimensiju rotaļlietas, ko var izveidot pats bērns, jo tām ir absolūti drošas apjomīgas detaļas. Piedalies radošās darbnīcās izstādē „Bērnu pasaule 2017” un izmēģini „Magformers” magnētisko konstruktoru!
Lasīt vairāk >>>

 www.esmilumammu.lv piedāvās stilīgus zīmola „I LOVE MUM” apģērbus topošām un barojošām māmiņām, kā arī jaunumu no „Panga”!


Interneta veikala www.esmilumammu.lv stendā tiks piedāvāts liels grūtnieču un zīdīšanas apģērba piedāvājums: virsdrēbes, tunikas, kleitas, topi, T-krekli, kombinezoni un džemperi. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja apskatīt, pataustīt, pielaikot un iegādāties Krievijas zīmola „I LOVE MUM” apģērbus, kā arī iepazīties ar kaut ko pavisam jaunu un līdz šim Latvijā neredzētu – slingomaiku no zīmola „Panga”!
Lasīt vairāk >>>

 Pirmo reizi! Baltijā lielākā gaismas galdu jeb Smilšu lampu radošā darbnīca!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” apmeklētājiem būs fantastiska iespēja darboties Smilšu lampu radošajā darbnīcā uz vairāk kā 20 Lietuvas zīmola „JonEly” gaismas galdiem jeb Smilšu lampām un Gaismas molbertiem. Varēs sajust dažādu birstošo materiālu struktūru, zīmēt uz luminiscējošiem Gaismas molbertiem, kā arī ielīst vigvama teltīs un pētīt kā Smilšu lampu mainošās gaismas atspīd vigvama sienās! Tā būs lieliska izklaide gan maziem, gan lieliem!
Lasīt vairāk >>>

 Elektrības skolā uzzini visu par elektrodrošību!


Izstādes “Bērnu pasaule 2017” laikā AS „Sadales tīkls” stendā darbosies AS „Sadales tīkls” Elektrības skola, kur apmeklētāji tiks aicināti noskaidrot svarīgākos elektrodrošības jautājumus un pēc tam varēs saņemt arī zināšanas apliecinošu elektrodrošības sertifikātu.
Lasīt vairāk >>>

 UAB „Zuja” prezentēs jaunas rotaļlietas – jaunu pieeju bērnu nodarbēm!


UAB „Zuja” ir “Plus Plus” (Dānija), “Comansi” (Spānija) un “Snails” (Grieķija) konstruktoru un rotaļlietu izplatītājs Baltijas valstīs, tāpēc izstādē bērni varēs spēlēties un izmēģināt rotaļlietas. Būs iekārtota īpaša zona meitenēm, kur mazās apmeklētājas bez maksas varēs izmēģināt nomazgājamās nagu lakas, matu krītiņus, tetovējumus, ķermeņa un matu spīdumus. Kamēr bērni rotaļāsies, mammas atpūtīsies!
Lasīt vairāk >>>

 “Kids Stuff Crazy Soap” bērnu kosmētikas preces vannas priekiem


„Bērnu pasaule 2017” laikā tiks piedāvātas bērnu jautrās vannošanās preces: 1) formu veidojošās vannas putas - rozā, zilā, baltā un zaļā krāsā; 2) krāsu mainošās vannas putas – oranžas uz zaļu un sarkanas uz zilu krāsu. Moderni vannas prieku produkti ar svaigu ābolu smaržu!
Lasīt vairāk >>>

 “Rūdolfs” pārsteigs ar jauniem produktiem!


“Rūdolfs” BIO stenda apmeklētājiem izstādē „Bērnu pasaule 2017” būs iespēja iepazīties ar pilnu produktu klāstu un ar jaunumiem, turklāt to visu arī nodegustēt!
Lasīt vairāk >>>

 „AbrakaDabra” izstādes apmeklētājiem ir sarūpējuši dažādus pārsteigumus!


Šis ir otrais gads, kad „AbrakaDabra” piedalīsies izstādē „Bērnu pasaule”. Bērnu rotaļu laukuma vadītāji ir sagatavojuši saviem viesiem daudz dažādu pārsteigumu. „AbrakaDabra” laukumiņā Ķīpsalā jums būs iespēja nogaršot visgardāko cukurvati no „World of Wonders”, uzspēlēt videospēļu automātus, zīmēt, kā arī iztrakoties ar animatoriem no pigori.lv visu trīs dienu garumā!
Lasīt vairāk >>>

 Bērnu mēbeļu un tekstila ražotājs „Troll Smiltene” prezentēs jauno istabas sēriju Royal!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar „Troll Smiltene” ražotajām mēbelēm un tekstilu. „Bērnu pasaule 2017” būs iespēja apskatīt un iegādāties preces no esošās mēbeļu un tekstila kolekcijas, kā arī pasūtīt jauno Royal istabas sēriju.
Lasīt vairāk >>>

 Nāc palūko! Spēļsienas! Woow! Kaut kas absolūti jauns!


Pirmo reizi plašākam lokam piedāvāsim lielformāta interaktīvos sienas gleznojumus! Tie lieliski iederēsies bērnistabās, bērnu izglītības iestādēs, bērnu ārstniecības iestādēs – it visur, kur mazām actiņām un sirsniņām vajadzīgs prieks, maziem pirkstiņiem – darboties prasmes un mazā cilvēka fantāzijas lidojumam – vieta, kur izpausties.
Lasīt vairāk >>>

 Latvijā ražotas rotaļlietas, apģērbs un īpašas dāvanas mazuļiem!


Izstādē būs pieejamas abas „Wooly Organic” kolekcijas – klasiskā kolekcija, kurā ietilpst gan rotaļlietas, gan drēbītes, dvielīši un sedziņas, gan Funky Feet kolekcija, kura ir salīdzinoši modernāka, bet radīta saglabājot „Wooly Organic” filozofiju. Jaunums – izstādē pirmo reizi būs iespējams iegādāties dāvanu komplektus mazuļiem, kuri tapuši sadarbojoties ar „Madara Cosmetics”!
Lasīt vairāk >>>

 „Minikid.lv” piedāvās ratus, barošanas pakavus, barošanas galdiņus, velosipēdus, gultas veļu, rotaļlietas un citas bērnu preces!


Izstādē „Bērnu pasaule 2017” varēs iepazīties ar plašo veikala „Minikid.lv” piedāvājumu un iegādāties ratus no Polijas zīmola „Tako”, vieglos pastaigu ratus, manēžas, barošanas krēslus no Bulgārijas zīmola „Lorelli”, „Cebababy” barošanas pakavus un citus aprūpes piederumus, „Womar” segas un pledus, „Toma bike” velosipēdus, „Bambino Mio” autiņu biksītes un citas bērnu preces!
Lasīt vairāk >>>

 „Gudra Galva” piedāvās iepazīt un iegādāties attīstošas rotaļlietas un izglītojošus materiālus gan maziem, gan lieliem!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja apskatīt mūsu daudzveidīgo produkciju, iepazīties ar jaunām precēm, kā arī iegādāties tās par īpaši izdevīgām cenām. „Bērnu pasaule 2017” laikā varēs iegādāties arī mūsu TOP preci „Magnētisko Latviešu valodas alfabētu”.
Lasīt vairāk >>>

 „Poligons #1” piedāvās spēlēt lāzertagu!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” apmeklētājiem būs iespēja uzspēlēt lāzertagu, pārbaudīt savu taktiku, saņemt sīkāku informāciju par spēli, kā arī iegūt atlaižu kuponus. Tā kā mēs organizējam gan dzimšanas dienas un bērnu svētkus, gan aktīvo atpūtu draugu lokā un sporta pasākumus, tad sniegsim informāciju arī par šādām iespējām!
Lasīt vairāk >>>ATSKATAM - "BĒRNU PASAULE 2016"

 „Bērnu pasaule 2016” vienkopus pulcēja vairāk nekā 18 tūkstošus apmeklētāju

10. aprīlī Ķīpsalā noslēdzās 10. starptautiskā izstāde bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule 2016”, kas šogad vienkopus pulcēja 150 uzņēmumus. Iepazīt jaunākos un labākos piedāvājumus, izdevīgi iepirkties un jauki pavadīt laiku bija ieradušies 18 014 apmeklētāju.
Lasīt vairāk >>>

ATBALSTA:

INFORMĒ: