Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Laipni lūdzam plašākā bērnu preču izstādē Latvijā!

No 26. līdz 28. aprīlim Ķīpsalas hallē notiks izstāde bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule 2019”. Tā ir vienīgā izstāde Latvijā, kur reizi gadā vienuviet var apskatīt, salīdzināt un uzreiz nopirkt preces dažāda vecuma bērniem, turklāt par izdevīgām cenām! Izstāde piedāvās izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus arī bērniem!

Lielajā Ķīpsalas hallē būs skatāms pats jaunākais, labākais un arī izdevīgākais bērnu preču piedāvājums no vairāk nekā 160 Latvijas un Baltijas uzņēmumiem. Dalībnieku pulks būs īpaši košs un daudzveidīgs – „Bērnu pasaulē” stendos apmeklētāji sastaps jau ierastos uzņēmumus, līdz šim izstādē neredzētus, kā arī nozarē pavisam jaunus un spilgtus uzņēmumus. Lasīt vairāk >>>EKSPOZĪCIJA

Dažādu ģimeņu prasībām un gaumēm atbilstoši bērnu ratiņi, mēbeles ērtākai un priecīgākai bērna ikdienai, izklaidējošas un attīstošas rotaļlietas – no plīša lācīšiem un gumijas pīlītēm līdz pat augsto tehnoloģiju brīnumiem, visdažādākie apģērbi, apavi, autokrēsliņi un velokrēsliņi, pārtika zīdaiņiem, kancelejas un higiēnas preces, grūtnieču apģērbi un citas preces.

BĒRNU PILSĒTIŅA

„Bērnu pilsētiņā” kopīgu sportošanu, mākslas darbu radīšanu un eksperimentēšanu dažāda vecuma bērniem piedāvā mācību un iniciatīvu centri, aktivitāšu studijas, pulciņi, sporta skolas, muzeji, klubi un jaunrades nami. Ja arī Jūs vēlaties kļūt par „Bērnu pilsētiņas” dalībnieku, lai popularizētu savu pakalpojumu priekšrocības, veicinātu atpazīstamību un iepriecinātu bērnus, tad sazinieties ar mums!
„Bērnu pasaule 2018” jaunumi un atlaides

Ķīpsalā noslēgusies izstāde “Bērnu pasaule 2018”!

Svētdien, 15. aprīlī, Ķīpsalā noslēdzās plašākā bērnu preču izstāde Latvijā – “Bērnu pasaule 2018”, kurā dažnedažādas preces un pakalpojumus prezentēja 160 uzņēmumi. Lielisko iespēju visu bērniem vajadzīgo atrast vienuviet un labi pavadīt laiku kopā ar ģimeni izmantoja 16 093 apmeklētāju.
Lasīt vairāk >>>

Stendā “Mēs – mammai un ģimenei” kopīgi darbosies “ManiSlingi.lv”, Latvijas Dūlu Apvienība, “Latvijas zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācija” un “Silk&milk”


Stendā “Mēs – mammai un ģimenei” varēs iegūt informāciju par dūlu, zīdīšanas konsultantu un bērnu nēsāšanas konsultantu atbalstu un pakalpojumiem jaunajiem vecākiem. Izstādes viesi šeit ērtos dīvāniņos varēs arī atpūsties no izstādes kņadas, ļaujot bērniem tikmēr darboties ar montesori materiāliem. Vecāki varēs iegādāties slingus, ergonomiskās somas, apģērbu zīdīšanas laikam, kā arī saņemt Latvijas labāko konsultantu padomus par bērniņa gaidību laiku, zīdīšanu, hendlingu un nēsāšanu slingā!
Lasīt vairāk >>>

Astoņi iemesli apmeklēt izstādi “Bērnu pasaule 2018”

Jau šajā nedēļas nogalē, no 13. līdz 15. aprīlim, Ķīpsalā notiks izstāde bērniem un vecākiem “Bērnu pasaule 2018”. Trīs dienas tikai vienreiz gadā! Izstādē valdīs bērnu smiekli un iepirkšanās prieks. Uzzini, ko tev noteikti nevajadzētu laist garām!
Lasīt vairāk >>>

Bērnu apģērbu zīmols „PETRA” prezentēs jauno pavasara-vasaras kolekciju!


Izstādes viesiem būs iespēja iepazīties ar zīmola “PETRA” jaunāko 2018. gada pavasara/vasaras kleitu kolekciju meitām. “PETRA” stenda plauktos plašā klāstā sarūpēti tērpi meitenēm gan saulainām vasaras dienām, gan varēs izvēlēties un pasūtīt svētku kleitu izlaidumiem. Mežģīnes, rišas, gaisīgi volāni, ziedu raksti un pasteļtoņi raksturo jaunākās kolekcijas kleitas! Piedāvājumā būs arī „PETRA” krāsainās pavasara cepurītes meitenēm.
Lasīt vairāk >>>

“Kidbox.lv”, “Bigparty.lv” un “Mastudio.lv” priecēs mazos ar dažādām atrakcijām!


Vienotā ekspozīcijā izstādē “Bērnu pasaule 2018” sevi prezentēs “Kidbox.lv” , “Bigparty.lv” - Lounge Neo Club un “Mastudio.lv”, piedāvājot dažādas aizraujošas atrakcijas mazākiem un lielākiem bērniem – neona istabu, zinātniskos eksperimentus, meistarklases, dzīvnieku šovu, ziepju burbuļu šovu un vēl daudz ko citu!
Lasīt vairāk >>>

“Burbulis.lv” aicina izbaudīt lielo ziepju burbuļu krāsaino pasauli!

“Burbulis.lv” stendā ikviens pats varēs veidot lielos burbuļus un apgūt burbuļu trikus burbuļu skolā.
Lasīt vairāk >>>

Privātā vidusskola "RIMS" izstādē aicinās iesaistīties aizraujošās aktivitātēs!

Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājus “RIMS” stendā sagaida dažādas aizraujošas nodarbes:

Lasīt vairāk >>>

Farmācijas uzņēmums “Teva” piedāvās produktus bērniem un pieaugušajiem!


Izstādes apmeklētājiem “Teva” ekspozīcijā būs iespēja iepazīties ar piedāvājumu un iegādāties gan ādas kopšanas produktus, gan uztura bagātinātājus bērniem un pieaugušajiem.
Lasīt vairāk >>>

CSDD un Rīgas Motormuzejs aicina uz izstādi!

CSDD un Rīgas Motormuzejs savā stendā piedāvā izzināt ceļu satiksmes drošības un autobūves attīstību interaktīvā veidā – sākot no rata izgudrošanas līdz mūsdienu aktuālajām tēmām.
Lasīt vairāk >>>

Izklaides parks “Avārijas brigāde” prezentēs vairākas jaunas atrakcijas!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētāji paši pirmie varēs izmēģināt spēkus pavisam jaunā atrakcijā – lāzertag šautuvē, mēģinot sašaut mērķus pēc iespējas īsākā laikā. Tas nav viss! Vēlaties aplūkot dinozaura galvu no iekšpuses? Jums būs tāda iespēja! Plašu atsaucību guvusī “Abpark” un “Seesam” dinozaura galva būs pieejama visiem tiem, kas vēlās neparastas fotogrāfijas.
Lasīt vairāk >>>

Elektrības skolā bērnus un vecākus mācīs par elektrodrošību!


Izstādes laikā AS „Sadales tīkls” stendā darbosies Elektrības skola, kur bērni un jaunieši, kā arī viņu vecāki tiks informēti par elektrības bīstamību, par nepieciešamību ievērot brīdinājuma zīmes, kā arī par drošu elektroenerģijas lietošanu mājās un pavadot laiku ārpus telpām.
Lasīt vairāk >>>

Pašmāju zīmolu jaunākās apģērbu kolekcijas izstādē “Bērnu pasaule 2018”!

Tilla, mežģīņu un gliteru rotātas princešu kleitas, rotaļīgi ikdienas apģērbi ar latviešu mākslinieces zīmējumiem, bioloģiskās kokvilnas komplekti jaundzimušajiem... – tieši tik daudzveidīgs un plašs ir Latvijas apģērbu zīmolu piedāvājums izstādē “Bērnu pasaule 2018”, kas jau 13.–15. aprīlī notiks Ķīpsalā. Izmanto unikālo iespēju vienuviet apskatīt, aptaustīt, pielaikot un iegādāties dažādu pašmāju zīmolu produkciju!
Lasīt vairāk >>>

SIA „BIROJA PREČU TIRDZNIECĪBA ŪPIS” piedāvās skolas somas un rakstāmpiederumus!


Izstādē “Bērnu pasaule 2018” būs iespēja iepazīties ar “Ergobag” un “Satch” ergonomiskajām skolas somām, kā arī “STAEDTLER” rakstāmpiederumiem bērnudārzniekiem, skolēniem un pieaugušajiem! Būs daudz jaunumu!
Lasīt vairāk >>>

Bērnu apģērbu zīmols "LITTLE MOUSE" izrādīs jauno “Tropic ‘18” kolekciju no ekoloģiskiem, bērna veselībai un videi nekaitīgiem audumiem. Izdevīgas cenas visiem apģērbiem!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola “LITTLE MOUSE” jaunāko zēnu un meiteņu apģērbu kolekciju. Visi kolekcijā izmantotie audumi atbilst OEKO-TEX® standartiem.
Lasīt vairāk >>>

“Karla” - skaistiem svētkiem & siltai ikdienai!


Zīmols “Karla” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs jauno SVĒTKU MIRKĻU kolekciju, kas ir adīta un tamborēta no augstas kvalitātes merino vilnas, apdarināta ar mežģīnēm un pērlītēm. Lielisks papildinājums Jūsu kāzām, kristībām, raudzībām un citiem svētku mirkļiem.
Lasīt vairāk >>>

Ar “Dea Fashion kids” tērpiem Jūsu svētki būs koši un neaizmirstami!


Apmeklējot “Dea Fashion kids” ekspozīciju izstādē “Bērnu pasaule 2018”, jūs pilnībā sajutīsiet svētku atmosfēru! Tērpus, kas darināti ar rokām, varēs iegādāties ar 15% atlaidi, turklāt būs iespēja uzreiz noformēt pasūtījumu ar bezmaksas piegādi.
Lasīt vairāk >>>

“WE LOVE RIDE” ģimenēm ar bērniem piedāvās lieliskus produktus aktīvai brīvā laika pavadīšanai!


“WE LOVE RIDE” nodarbojas ar inovatīvu, ekskluzīvu un augstākās kvalitātes produktu tirdzniecību aktīva dzīvesveida piekritējiem. Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs lieliska iespēja aplūkot un iegādāties visā pasaulē atzītu zīmolu produkciju: “FIRSTBIKE” līdzsvara velosipēdus jeb skrejriteņus, “KAZAM” braucamās mašīnas, “WEERIDE” velokrēsliņus, “NUTCASE” bērnu veloķiveres, kā arī “BEDBOX” ceļojumu skrejkoferus bērniem – ar tiem var gan vizināties, gan, novietojot lidmašīnas sēdeklī, transformēt par guļvietu mazulim vai kāju paliktni lielākam bērnam.
Lasīt vairāk >>>

Tuvojas bērnu preču izstāde “Bērnu pasaule 2018”!

Jau 13.–15. aprīlī Ķīpsalā notiks izstāde “Bērnu pasaule 2018”, kuru gaida gan jaunie un topošie vecāki, gan ģimenes, kurās bērni jau sākuši bērnudārza vai skolas gaitas. Būs iepirkšanās par labām cenām, noderīgas speciālistu konsultācijas, kā arī aizraujoši un izglītojoši piedzīvojumi bērniem!
Lasīt vairāk >>>

“Zuja” prezentēs dažādas rotaļlietas!


AS “Zuja” izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem prezentēs daudz un dažādas jaunas rotaļlietas no tādiem zīmoliem kā “Plus Plus” (Dānija), “Comansi” (Spānija), “Snails” (Grieķija), “Lottie” (Īrija), “Arias” (Spānija), “Bino” (Čehija) un “Pionerius” (Lietuva).
Lasīt vairāk >>>

Valsts policija stāstīs par drošību un aicinās mazos iegūt supervaroņa apliecību!


Valsts policija izstādē „Bērnu pasaule 2018” piedāvās dažādas izglītojošas aktivitātes gan bērniem, gan vecākiem. Kamēr bērni kļūs par drošības inspektoriem un mēģinās tikt pie supervaroņa apliecības, tikmēr vecāki varēs uzzināt, ka pareizi ar bērnu runāt par drošību!
Lasīt vairāk >>>

“DIP DAP” līdzsvara riteņiem būs pavasarīgas cenas!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt “DIP DAP” līdzsvara riteņus, kā arī tos iegādāties par pavasarīgi draudzīgām cenām.
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies savam bērnam labāko – BIO pārtiku un saldumus, dabai un cilvēkam draudzīgu sadzīves ķīmiju, kā arī dabīgu kosmētiku mazuļiem un māmiņām!


Interesentiem “LJ PRO” stendā izstādē būs lieliska iespēja iepazīties ar “TÖPFER” bioloģiskajiem piena maisījumiem, putrām un dabīgo kosmētiku mazuļiem un māmiņām, “BABEASE” bioloģiskajiem augļu un dārzeņu biezeņiem, kā arī ar “YumEarth” – visu laiku labākajām BIO ledenēm un “HIT” saldajām dražejām. Būs pieejama arī “ALMAWIN” dabai un cilvēkam draudzīgā sadzīves ķīmija.
Lasīt vairāk >>>

Jaunums – “Happy” mazuļu pārtinamā zona izstādē “Bērnu pasaule 2018”!


Zīmols “Happy” būs parūpējies par pašiem mazākajiem izstādes “Bērnu pasaule 2018” viesiem, nodrošinot bērnu pārtīšanas zonu. Visu izstādes laiku darbosies vairākas kabīnītes, turklāt katrā no tām būs nodrošinātas arī visas nepieciešamās higiēnas preces mazuļa pārtīšanai – “Happy” autiņbiksītes, paladziņi un mitrās salvetītes.
Lasīt vairāk >>>

“AUCH” skaistumkopšanas salona piedāvājums vilinās ikvienu mazo dāmu!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīties ar salona “AUCH” piedāvātajiem pakalpojumiem bērniem. Būs iespēja BEZ MAKSAS uzlakot nagus un saņemt manikīra speciālista konsultāciju par pareizu roku un nagu kopšanu. Turklāt par simbolisku maksu bērniem būs iespēja izbaudīt burvīgo parafīna terapiju rokām un piedalīties kosmētikas gatavošanas meistarklasē, kur pašu gatavoto produktu varēs ņem uz mājām!
Lasīt vairāk >>>

“MiniMeLook” piedāvās unikāla dizaina svētku kleitas meitenēm, kā arī kleitu komplektus mammai un meitai!


Katras meitenes sapnis ir līdzināties īstai princesei un tā piepildīšanai ir radītas “MiniMeLook” pasakainās kleitas! Iegriežoties “MiniMeLook” stendā, izstādes apmeklētājus iepriecinās oriģinālas svētku kleitas meitenēm un saskaņotu kleitu komplekti mammai un meitai. Lai svētku prieks būtu vēl lielāks, izstādes laikā kleitām būs īpaši izdevīgas cenas.
Lasīt vairāk >>>

“MeadowMe” prezentēs jauno gultas veļas un gultas piederumu kolekciju bērniem “Bright Morning”!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un iegādāties „MeadowMe” jaunāko gultas veļas un gultas piederumu kolekciju zīdaiņiem “Bright Morning”, kā arī īpaši veidoto Mantojuma gultas veļas komplektu, kas radīts, lai stiprinātu ģimenes tradīcijas no paaudzes paaudzē.
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies “Moller's” zivju eļļu un “LIVOL MULTI” vitamīnus visai ģimenei!


“Orkla Health” stendā izstādē “Bērnu pasaule 2018” varēsiet nogaršot un iegādāties lielākā Skandināvijas uzturu bagātinātāju ražotāja veselīgos “LIVOL MULTI” vitamīnus un izcilās kvalitātes “Moller’s” zivju eļļu.
Lasīt vairāk >>>

“Future Health Biobank” – pasaules līderis nabassaites asins un audu cilmes šūnu uzglabāšanā!


Izstādē topošās māmiņas “LYL BioBank” stendā gaida kāds īpašs pārsteigums. Kāds? To darīsim zināmu tuvojoties izstādes dienai!
Turklāt vēl “LYL BioBank” stendā varēs saņemt speciālista bezmaksas konsultāciju par uzturvielām un vitamīniem, kas nepieciešami skaistajā mazuļa gaidīšanas laikā.
Noslēdzot sadarbības vienošanos, “LYL BioBank” dāvinās māmiņai nepieciešamos uztura bagātinātājus no “LYL love your life®” veseliem 12 mēnešiem EUR 400.00 vērtībā!
Lasīt vairāk >>>

“Mimikid.lv” būs plašs bērnu preču piedāvājums!


Veikals bērniem un jaundzimušajiem “Mimikid.lv” izstādē “Bērnu pasaule 2018” piedāvās plašu preču klāstu – ekskluzīvas mēbeles un aksesuārus bērnistabām, ratiņus, gultas veļu, kā arī apģērbus mazuļiem no dzimšanas līdz 2 gadu vecumam. Būs atlaides līdz pat 50%, kā arī dāvanas un speciālie piedāvājumi produktu iegādei izstādē vai veicot pasūtījumu!
Lasīt vairāk >>>

Bērnu modes zīmols “ZAZA COUTURE” prezentēs 2018. gada pavasara/vasaras kolekciju!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā zīmols “ZAZA COUTURE” prezentēs jaunāko pavasara/vasaras apģērbu kolekciju. Krāsainās kleitas, komplektus un matu lentas varēs iegādāties ar īpašo izstādes atlaidi!
Lasīt vairāk >>>

“Troll Smiltene” prezentēs jauno gultas un kumodes komplektu “Arya”, kā arī jaunā dizaina “Feather” tekstila izstrādājumus!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar bērnu mēbeļu un tekstila ražotāja “Troll Smiltene” mēbelēm un tekstilu. Izstādē “Bērnu pasaule 2018” būs iespējams apskatīt un iegādāties gan preces no esošās mēbeļu un tekstila kolekcijas, gan arī pasūtīt jauno “Arya” mēbeļu sēriju un “Feather” tekstila izstrādājumus.
Lasīt vairāk >>>

Izstādē notiks skaistuma konkurss “MINI PRINCESE”!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” otrajā dienā, 14. aprīlī, Ķīpsalā pirmo reizi norisināsies skaistuma konkurss “MINI PRINCESE 2018”, kur aicinātas piedalīties meitenes vecumā no 5 līdz 12 gadiem.
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies “Neutral” un “Muumi Baby” produktus un samazini alerģijas rašanās risku!


“NEUTRAL” stendā ikvienam būs iespēja iegādāties “Neutral” produktus ar atlaidēm līdz 40% un hipoalerģiskās bērnu autiņbiksītes “Muumi Baby” par īpaši draudzīgām cenām. Turklāt apmeklētāji varēs saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem par šiem zīmoliem un to produktiem. Papildus tam, esam parūpējušies arī par mazākajiem izstādes apmeklētājiem, izveidojot aktivitāšu stūrīti bērniem.
Lasīt vairāk >>>

„Minikid.lv” izstādē piedāvās “Lorelli”, “Ceba baby”, “Valco baby” un vēl citu zīmolu preces!


Veikals „Minikid.lv” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs dažādas bērnu preces no tādiem zīmoliem kā “Ceba baby”, “Lorelli”, “Milly Mally”, “Doona”, “Valco baby”, “Elgrom” un “Trunki”, turklāt būs pieejamas arī “MINIKID” bērnu gultiņas.
Lasīt vairāk >>>

Apskati “Alilo” zaķēnus un “Zazu-kids” jaunās paaudzes nakts lampas!


Oficiālais “Alilo” un “Zazu-kids” pārstāvis Baltijas valstīs SIA “Smartmom” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs gudrākās rotaļlietas bērniem: “Alilo” zaķēnus un “Zazu-kids” jaunās paaudzes nakts lampas bērniem un viņu vecākiem, kā arī vairumtirgotājiem.
Lasīt vairāk >>>

Bērnu preču veikals „Minikid.lv” prezentēs jauno TAKO ratu kolekciju!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīties ar jaunāko TAKO ratu piedāvājumu, kā arī nopirkt ratus un ratu aksesuārus par īpaši izdevīgām cenām. Būs gan klasiskie modeļi, gan modernie. TAKO rati ir veidoti, lai iepriecinātu Jūs un Jūsu mazuli!
Lasīt vairāk >>>

Rotaļlietu veikals “Imaginarium” aicina ielūkoties savā rotaļu pasaulē!


“Imaginarium” pasaule ļauj iepazīt rotaļāšanos no citas puses. Ļauj savam bērnam spēlēties attīstošā vidē, kas vienlaicīgi izglīto un sagādā prieku. Izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar “Imaginarium” produktu klāstu gan mazuļiem, gan pirmsskolas vecuma bērniem un saņemt īpašu atlaidi.
Lasīt vairāk >>>

“Balance Bikes” prezentēs velosipēdus bērniem – “STRIDER” un “KUbikes”!


Izstādē “Bērnu pasaule 2018” būs iespēja izmēģināt un iegādāties balansa velosipēdus “STRIDER”, kā arī vieglus un kvalitatīvus bērnu divriteņus “Kubikes”. Dodies un “Balance Bikes” stendu un atrodi labāko savam bērnam!
Lasīt vairāk >>>

Magnētu konstruktors «MagMaster» piedāvās bezmaksas konstruēšanas stundas bērniem, šovus ar trikiem un jauno produktu prezentāciju!


Izstādes viesiem būs iespēja iepazīties ar «MagMaster» piedāvāto komplektu klāstu un izmēģināt magnētu konstruktoru darbībā. Eksperti ieteiks tieši Jūsu bērnam piemērotāko magnētu konstruktoru, kuru varēsiet iegādāties ar atlaidi.
Lasīt vairāk >>>

„Bogema Lingerie” prezentēs pavasara-vasaras kolekcijas jaunumus!


Jaunās māmiņas un grūtnieces būs mīļi gaidītas zīmola „Bogema Lingerie” stendā izstādē “Bērnu pasaule 2018”, kur zīmols prezentēs pavasara-vasaras kolekcijas jaunumus! Zīmola pārstāvji ar prieku palīdzēs katrai sievietei noteikti savu pareizo krūšu izmēru un atrast ideālo modeli, kas ļaus justies ērti un izskatīties skaisti.
Lasīt vairāk >>>

 Apgūsti pirmo palīdzību un apskati mediķu darba ekipējumu!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā mediķi bērnus un vecākus aicinās apskatīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības operatīvo transportu un aparatūru, kas ikdienā mediķiem palīdz glābt cilvēku dzīvības.
Lasīt vairāk >>>

 “Rūdolfs” priecē ar jaunumiem!


“Rūdolfs” BIO stenda apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem, kā arī nodegustēt visus gardumus.
Lasīt vairāk >>>

  “I CAN”, “Babycup” un “EasyTots” izplatītājs “FABSTUFF.eu” aicina klātienē iepazīties ar pirmajiem patstāvīgās ēšanas produktiem!


“FABSTUFF.eu” stendā (nr. B28) izstādē “Bērnu pasaule 2018” būs iespēja uzzināt vairāk par “I CAN” mācību karotītēm, “Babycup” pirmajām krūzītēm un “EasyMat” pielīpošiem silikona šķīvjiem, kā arī to visu iegādāties. Produktu komplektiem būs atlaides!
Lasīt vairāk >>>

 “AbrakaDabra” un “Fantasy Park Riga” aicina uz izstādi!


Trīs dienu garumā izstādes apmeklētājiem “AbrakaDabra” un “Fantasy Park Riga” stendā būs iespēja uzspēlēt videospēļu automātus, zīmēt, kā arī iztrakoties ar animatoriem. Būs daudz dažādu pārsteigumu!
Lasīt vairāk >>>

 “BebiCentrs” piedāvājumā atradīsiet dažādus “Cybex” autokrēslus un pastaigu ratus par izcilām cenām!


Tikai izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā būs iespēja iegādāties pasaulslavenos “Cybex Priam” ratus, “Cybex” autokrēslus un “Joie” pastaigu ratus par īpašām cenām. Izstādes laikā arī “BebiCentrs” veikalos būs daudz labu piedāvājumu!
Lasīt vairāk >>>

 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aktualizēs ugunsdrošības jautājumus!


Trīs dienu garumā bērni un viņu vecāki tiks iepazīstināti ar VUGD darbības jomām un ugunsdzēsēja glābēja profesiju, kā arī ar ugunsdrošības jautājumiem un pareizu rīcību ārkārtas situācijās.
Lasīt vairāk >>>

 LSM Bērnistaba aicina mazos – Skaties! Klausies! Spēlē! Zīmē!


Bērni prot pētīt, atklāt, priecāties un mācīties – tieši to LSM Bērnistaba piedāvās izstādes “Bērnu pasaule 2018” mazajiem apmeklētājiem:
• Lielie un mazie varēs atrast interesantas aktivitātes, kurās izmantot savas zināšanas un apgūt jaunas;
• Varēsiet apmeklēt virtuālo LSM Bērnistabu - spēlēt spēles, skatīties animācijas filmas, klausīties pasakas, zīmēt un krāsot;
• Bērni varēs celt pilis no klučiem, lasīt un rēķināt, izmantojot dabas materiālus un spēles, būs iespējams veidot, krāsot, līmēt, zīmēt, skaitīt un lasīt;
• Katrs varēs izdomāt un pagatavot savas spēles.
Lasīt vairāk >>>

 Vairāk prieka kopā ar “Annels” atrakcijām!


Ikviens mazais izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājs būs gaidīts izpriecāties unikālajā piepūšamajā objektā „Zivs”, ko uzņēmums “Annels” paši ir projektējuši un šuvuši. Zem “Zivs” būs iespēja rotaļāties ar porolona figūrām, bet blakus būs arī slidkalniņš, neliels bumbu baseins un arī tādas mazās atrakcijas kā „Lielās kedas” un citas.
Lasīt vairāk >>>

 Izvēlies dabiskus un ekoloģiskus ķermeņa kopšanas produktus bērniem un sev!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīt Vidusjūras dabīgo sūkļu daudzveidību, kā arī aplūkot un izmēģināt uzņēmuma "Sterilfarma" kosmētikas līdzekļus jaundzimušajiem, zīdaiņiem un pieaugušajiem. Izstādes laikā atlaide visiem produktiem līdz 30%!
Lasīt vairāk >>>

 “Brainy Band” piedāvās izglītojošas galda spēles bērniem!


Spēles ir paredzētas dažāda vecuma skolēniem, lai attīstītu rēķināšanas, lasīšanas un programmēšanas pamatprasmes. “Brainy Band” spēles tiek pārdotas visā pasaulē, sākot no Japānas austrumos līdz pat Čīlei rietumos.
Lasīt vairāk >>>

 Jauns latviešu zīmols “MiLovey” piedāvās mīkstākos mazuļu aprūpes tekstilizstrādājumus, kādi vien ir pieejami!


“MiLovey” tiecas padarīt katra dzīves sākumu vēl skaistāku un katru mazuļa piezemēšanos mīkstāku. Tieši tāpēc zīmols ražo mīkstākos mazuļu aprūpes tekstilizstrādājumus, kādi vien ir pieejami. “MiLovey” rūpējas par tādiem mazuļa ikdienai svarīgiem elementiem kā mīkstas un elpojošas mīļsedziņas, mīļautiņi un mīļlupatiņas.
Lasīt vairāk >>>

 Īpašs pūriņš pašiem mazākajiem no “ViKrEm”!


Izstādē “Bērnu pasaule 2018” tiks piedāvātas “ViKrEm” jaunākās zīdaiņu latviskā pūriņa kolekcijas – pirmie komplektiņi, īpaši latviskie krekliņi, kā arī inovatīvie produkti – “Gudrās mīļsedziņas” jaunā dizainā, bambusa-dzintara diegu sedziņas un dzintara diegu paladziņi. Būs arī īpašie piedāvājumi – drēbītēm atlaides līdz pat 50% un loterija ar iespēju laimēt 100 eiro dāvanu karti no “ViKrEm”!
Lasīt vairāk >>>

 Bērnu modes zīmols “Rock and Mouse” izstādē prezentēs savu jauno pavasara-vasaras kolekciju!


Jaunā “Rock and Mouse” kolekcija ir radīta košiem piedzīvojumiem katru dienu. To raksturo sulīgas krāsas un dzīvīgas audumu apdrukas tropiskās noskaņās – ar cerību šajā vasarā piedzīvot īstu tveici. Katram pirkumam izstādē būs dāvaniņa!
Lasīt vairāk >>>

 Zīmols “Happy” pārsteigs apmeklētājus ar dāvanām!


Lai iepriecinātu topošos un jaunos vecākus, zīmols “Happy” izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem pasniegs dāvaniņas ar noderīgām higiēnas precēm.
Lasīt vairāk >>>

 “BABYSTORE.LV” izstādē prezentēs jaunumus no “Moon”, “Meow”, “La Bebe”, “Qubo”, “Kinder Kraft”, “Vladi Toys” un vēl citiem zīmoliem!


Ikvienam izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājam būs lieliska iespēja iepazīties ar tādu zīmolu kā “Vladi Toys”, “Moon”, “Meow”, “La Bebe”, “Qubo” un “Kinder Kraft” produktiem, kā arī iegādāties tos par īpaši izdevīgām cenām un iegūt citus noderīgus bonusus. Jaunos produktus izstādē piedāvās oficiālais šo zīmolu pārstāvis Baltijas valstīs – www.babystore.lv!
Lasīt vairāk >>>

 Interneta veikals “Smartkids.lv” piedāvās ergonomiskos krēslus un galdus bērniem ar 15% atlaidi!


Ergonomisko bērnu preču interneta veikals “Smartkids.lv” izstādes mēnesī, no 1. līdz 30. aprīlim, visām ergonomiskajām bērnu mēbelēm (galdiem un krēsliem) piedāvā 15% atlaidi.
Lasīt vairāk >>>

 “Your Day Party” – viss bērnu svētkiem! Dekorācijas, trauki, galda noformējums, baloni un iespēja noslēgt pakalpojumu līgumu ar 25% atlaidi!


Svētku preču veikals “Your Day Party” iepazīstinās izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājus ar jaunākajām bērnu ballīšu tendencēm. Ikvienam būs iespējam piedalīties dāvanu karšu izlozē, saņemt atlaižu kuponus, kā arī noslēgt svētku dekorēšanas pakalpojuma līgumu ar 25% atlaidi un rezervēt jauno pakalpojumu “Balonu pilna istaba” – 100 uzpūstus balonus par iepazīšanās cenu 29.99 EUR. Izstādē būs pieejami arī jaunākie svētku preču katalogi un 2018. gada ballīšu modes preces – trauki, dekori, aksesuāri.
Lasīt vairāk >>>

 “Herba Humana” iepazīstinās ar Dr. Brown's® 2018. gada kolekcijas produktiem!


Dr. Brown’s® produktīvas zināšanas pārvērš jauninājumos un izstrādā produktus, kas ir funkcionāli mammām un veselīgi mazulim. Izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā būs 50% atlaide atsevišķiem produktiem un dāvana par katru pirkumu virs 20 EUR!
Lasīt vairāk >>>

 Rūpējies par bērna un savu zobu veselību!


“Dr. Žukovas ortodontijas klīnika” izstādes apmeklētājiem prezentēs nesāpīgu, turklāt arī veselīgāku zobu anestēziju, kas mazina stresu un bailes no zobārsta. Tā ir īpaši piemērota jaunajām māmiņām un bērniem, kā arī cilvēkiem ar sirds un asinsvadu slimībām. Speciālisti stāstīs, kā pareizi veikt mutes dobuma higiēnu, kā mācīt bērnus tīrīt zobus un kā piemeklēt labākos mutes kopšanas līdzekļus sev un bērniem!
Lasīt vairāk >>>

 Salons “Vitāli Kristāli” piedāvās sudraba juvelierizstrādājumus un pašdarinātas rotas no dabīgiem akmeņiem!


“Vitāli Kristāli” piedāvājumā ir atrodamas rotaslietas, kas izveidotas no visdažādākajiem minerāliem un kristāliem, tajā skaitā – visaugstākās kvalitātes juvelierizstrādājumi no Berlīnes fabrikas “Pink City”, neatkārtojamas rotas no minerāliem, kas vesti no Vācijas juvelierizstrādājumu industrijas sirds – pilsētas Idāras-Oberšteinas, kā arī pieredzējušo rotkaļu darinātas rotas un aksesuāri no dabīgajiem akmeņiem.
Lasīt vairāk >>>

 Iepazīsti jauno Latvijas bērnu ratu zīmolu „PRADIS”!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīties ar jaunāko Latvijas zīmola „Pradis” piedāvājumu un iegādāties ratiņus par īpaši izdevīgām cenām! Piedāvājumā ir 4 ekskluzīvi modeļi bērniem no dzimšanas līdz pat 3 gadu vecumam.
Lasīt vairāk >>>

 “Tommytoys.lv” prezentēs kvalitatīvo “LENA”, “ROLLY TOYS”, “LIL’MONKEY”, “INJUSA” un “MOCHTOYS” produkciju bērnu aktivitātēm!


Vecāki un bērni aicināti klātienē iepazīties ar “Tommytoys.lv” daudzveidīgo sortimentu – kvalitatīvām Eiropā ražotām plastmasas mašīnām un traktoriem, pedāļu minamajiem traktoriem un to aksesuāriem, elektriskajiem kvadricikliem un mašīnām, dārza mājiņām un slidkalniņiem, kā arī ar Izraēlā ražotām bērnu izklaides laukumu kāpnēm un slidkalniņiem.
Lasīt vairāk >>>

 “Brillante” prezentēs Japānā ražotas autiņbiksītes!


Uzņēmums “Brillante” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs trīs zīmolu autiņbiksītes, kas ražotas Japānā – “Moony”, “Merries” un “Goo.n”. Autiņbiksīšu ražošanā tiek izmantota maiga kokvilna un dabiski, pretalerģiski, elpojoši materiāli. Japāna ir pasaules līderis, kas izceļas ar produktu nevainojamu kvalitāti. Būs pieejamas dažādu izmēru autiņbiksītes.
Lasīt vairāk >>>

 “Ergolietas.lv” – labas lietas ērtākai dzīvei!


“Ergolietas.lv” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs ļoti plašu preču piedāvājumu mazuļiem un māmiņām. Visas trīs izstādes dienas māmiņas varēs saņemt praktiskas konsultācijas par ergonomisko somu izvēli un slingu lietošanu. Turklāt būs iespēja arī praktiski izmēģināt dažādas ergonomiskās somas un saņemt sertificētas nēsāšanas konsultantes Aijas Apsītes padomus.
Lasīt vairāk >>>

 “Upe” piedāvās tautas mūzikas instrumentus, muzikālas spēles un rotaļlietas, ierakstus bērniem CD formātā un audiogrāmatas!


Tautas mūzikas veikals “Upe” pārstāv amatniekus, kuri izgatavo (arī pēc pasūtījuma) dažādus latviešu tradicionālās mūzikas instrumentus un muzikālas spēles/rotaļlietas.
Lasīt vairāk >>>

 “EcoEmi” piedāvās košus un krāsainus, ērtus un kvalitatīvus eko kokvilnas un Softshell apģērbus mazuļiem un bērniem!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola „EcoEmi” jaunāko pavasara-vasaras kolekciju mazuļiem un bērniem. Īpašs šī gada jaunums, ko izstādē varēs iegādāties par izdevīgām cenām, ir vēju un mitrumu necaurlaidīgie Softshell bērnu kombinezoni, kombinezonbikses un virsjakas.
Lasīt vairāk >>>

 “iVF Riga cilmes šūnu centrs” informēs par cilmes šūnu saglabāšanas iespējām Latvijā!


“iVF Riga cilmes šūnu centrs” ir pirmā nacionālā cilmes šūnu banka Latvijā, kas piedāvā unikālu iespēju saglabāt nabassaites asins un audu cilmes šūnas dzemdību laikā! Mēs nodrošinām jaundzimušā nabassaites cilmes šūnu paņemšanu, apstrādi un uzglabāšanu. Visi minētie procesi notiek tepat Latvijā, līdz ar to tiek nodrošināta cilmes šūnu apstrāde un iegūšana cik drīz vien iespējams, kas ietekmē parauga cilmes šūnu maksimālu dzīvotspēju.
Lasīt vairāk >>>

 “Baby Vest” piedāvās “Emmaljunga” ratus un “Maxi-Cosi” autosēdeklīšus!


Nāc uz izstādi “Bērnu pasaule 2018” un “Baby Vest” stendā iepazīsti Zviedrijā dzimušos elegantos “Emmaljunga” ratiņus un vienus no drošākajiem bērnu autosēdeklīšiem “Maxi-Cosi”. Sēdeklīšiem, ratiem un to aksesuāriem būs atlaides!
Lasīt vairāk >>>

 “Babysecret.lv” prezentēs “Venicci” ratus un zīmolu “Baby Italia” un “Italbaby” jaunumus!


Šogad “Babysecret.lv” topošos vecākus izstādē iepazīstinās ar “Venicci” ratiem, kuri Latvijā kļūst arvien populārāki. Būs pievilcīgas iepazīšanās cenas! Tāpat jau tradicionāli “Babysecret.lv” piedāvājumā būs arī “Baby Italia” un “Italbaby” gultiņas un tekstila aksesuāri jaundzimušajiem. Būs pārsteigumi un dāvanas!
Lasīt vairāk >>>

 Latvijā ražotas rotaļlietas, apģērbs un īpašas dāvanas mazuļiem!


Izstādē būs pieejama visa “Wooly Organic” produkcija – Klasiskā kolekcija, kurā ietilpst gan rotaļlietas, gan drēbītes, dvielīši un sedziņas, kā arī Funky Feet kolekcija, kura ir salīdzinoši modernāka, bet radīta, saglabājot “Wooly Organic” filozofiju.
Lasīt vairāk >>>

 ”Dabas Lāse” piedāvās augstas kvalitātes preces bērnu veselībai


Veselības un skaistuma veikalu zīmols “Dabas Lāse” izstādē piedāvās augstas kvalitātes preces bērnu veselībai, kā arī prezentēs dabīgas kosmētiskās eļļas, kas piemērotas gan bērnu masāžai, gan grūtniecēm. Vēl piedāvājumā būs lielisks ekstraktēts produkts barojošām māmiņām laktācijas paaugstināšanai – “Laktogon”, kas ir ekskluzīvs produkts uz dabīgo ekstraktu pamata.
Lasīt vairāk >>>

 Pirmo reizi izstādē piedalās uzņēmums „MNOGOKNIG”!


“MNOGOKNIG” piedāvājumā ir rotaļlietas bērniem, komplekti radošiem darbiem, attīstošie komplekti, spēles bērniem un pieaugušajiem. Izstādes laikā „MNOGOKNIG” preces varēs iegādāties par īpaši izdevīgām cenām.
Lasīt vairāk >>>

 „YappyKids” prezentēs mēbeļu un tekstila kolekciju!


Latvijas bērnu mēbeļu zīmols „YappyKids” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs savu mēbeļu un tekstila kolekciju, turklāt apmeklētājiem būs iespēja izmantot vairākus īpašos piedāvājumus!
Lasīt vairāk >>>

 Kāds būs jūsu mazuļa pirmais auto? Izvēlies to „RatuBiroja” stendā!


“RatuBiroja” stendā izstādē “Bērnu pasaule 2018” jūs sagaidīs plašs bērnu ratiņu klāsts, turklāt ar daudz jaunumiem. Būs pārstāvēti tādi zīmoli kā “Bebecar”, „ABC-Design”, “Hartan” un vēl citi. Protams, neizpaliks arī labas atlaides!
Lasīt vairāk >>>

 Bērnu modes zīmols „HEBE” prezentēs jauno pavasara-vasaras kolekciju!


Tikai izstādē “Bērnu pasaule 2018” būs īpašas cenas “Hebe” pavasara/vasaras 2018 kolekcijai – bodijiem, legingiem, topiem, svārkiem, kleitām un jaciņām, kurus rotā zebras, koalas un lemūri!
Lasīt vairāk >>>

 Spēļu zīmols “RoyalGamesGL” prezentēs spēles visai ģimenei!

   
Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem zīmols “RoyalGamesGl” prezentēs visas savas spēles – lielo galda tetri, 3D tetri, kā arī lielo un mazo puzli. Puzles ir pieejamas ar dažāda veida zīmējumiem, kas piemēroti gan bērniem, gan lielajiem spēlētājiem.
Lasīt vairāk >>>

 “Tilibs & Lācis” prezentēs jaunumus – “SPOKE” mēbeļu sēriju un ekskluzīvu gultas veļu!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Latvijas ambiciozo oriģinālu mēbeļu ražotāju, kas izstādē atrādīs vienu no saviem pēdējiem veikumiem – “SPOKE” mēbeļu sēriju. Tik prezentēts arī jaunums – ekskluzīvā gultas veļa bērniem.
Lasīt vairāk >>>
ATBALSTA:

INFORMĒ: