Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

„Minikid.lv” piedāvās ratus, barošanas pakavus, barošanas galdiņus, velosipēdus, gultas veļu, rotaļlietas un citas bērnu preces!


Izstādē „Bērnu pasaule 2017” varēs iepazīties ar plašo veikala „Minikid.lv” piedāvājumu un iegādāties ratus no Polijas zīmola „Tako”, vieglos pastaigu ratus, manēžas, barošanas krēslus no Bulgārijas zīmola „Lorelli”, „Cebababy” barošanas pakavus un citus aprūpes piederumus, „Womar” segas un pledus, „Toma bike” velosipēdus, „Bambino Mio” autiņu biksītes un citas bērnu preces!

„Lorelli” ir dibināts 1995. gadā un pazīstams daudzās Eiropas valstīs. Bērnu preces tiek izstrādātas kopā ar vadošajiem Eiropas speciālistiem un tās ir izgatavotas no ekoloģiski nekaitīgiem materiāliem. Visām „Lorelli” piedāvātajām precēm ir Eiropas kvalitāte par pieejamām cenām. Savukārt „Tako” ir Polijā lielākais bērnu ratiņu un aksesuāru ražotājs, kas pazīstams jau vairāk kā 25 gadus.

Visus piedāvātos produktus izstādes laikā pircēji varēs iegādāties par patīkamām cenām. Tiem, kuri izstādē nevarēs sameklēt sev vēlamo preci, būs iespēja ar izstādes kuponiem iepirkties visos mūsu veikalos. Gaidīsim ciemos!

„Minikid.lv” ir bērnu preču veikals un interneta veikals, kas Latvijas tirgū stabili darbojas jau vairāk nekā 5 gadus un aug kopā ar Jums. Mums ir ļoti daudz jaukas un noderīgas preces Jūsu mazuļiem, kā arī preces grūtniecēm. Mūsu veikali atrodas A.Deglava ielā 47 un Matīsa ielā 8/1 Rīgā, kā arī Raiņa ielā 16 Jelgavā.

Pasūtiet preces arī internetā www.minikid.lv
Sekojiet līdzi mūsu jaunumiem, konkursiem un aktuālajiem piedāvājumiem arī šeit: www.facebook.com/MiniKidlv
ATBALSTA:

INFORMĒ: