Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Bērnu modes zīmols „HEBE” prezentēs jauno pavasara-vasaras kolekciju “Footprint”!


Apģērbu zīmols “HEBE” vērš uzmanību uz dažu dzīvnieku, iespējams, pēdējiem atstātajiem nospiedumiem, tāpēc kolekcijas tērpus rotā reti sastopamu, apdraudētu vai izmirstošu dzīvnieku – pandu, degunradžu, ziloņu un tīģeru – apdrukas. Ērtais un rotaļīgais dizains iekrāsojas dūmakaini rozā, persiku, piparmētru, debess zilos un pelnu pelēkos toņos. Kolekciju papildina arī apģērbu līnija pieaugušajiem.

Pievēršoties ilgtspējības un klimata pārmaiņu problemātikai, “HEBE” iestājas par ētisku un tālredzīgu ražošanu. Apģērbu kolekcijas raksturo izcila kvalitāte, komforts, pievilcīga estētika un brīnišķīgas ilustrācijas. Apģērbs nenovalkājas un var tikt nodots nākamajām paaudzēm. Tāpat “HEBE” ražošanā izmanto tikai pēc Oeko–Tex un GOTS standartiem sertificētu organisko kokvilnu, kas nav apstrādāta ar kaitīgām ķīmiskām vielām. Zīmola produkcija radīta Latvijā ar mīlestību un rūpēm par bērniem vecumā no dzimšanas līdz 12 gadiem.

Zīmola darbību un mērķus idejiski un informatīvi atbalsta Pasaules Dabas fonds, un daļu no kolekcijas pārdošanas rezultātā gūtajiem ienākumiem paredzēts ziedot fonda darbībai. Visiem komunikācijas materiāliem izvēlēts videi 100% draudzīgs papīrs “Cyclus”, kas ražots no otrreizējās pārstrādes šķiedras.

Pavasara-vasaras kolekcijas apģērbus izstādē varēs iegādāties ar atlaidi līdz pat 40%!

Vairāk: www.hebe.lv

Seko mums!
www.facebook.com/www.hebe.lv/
www.instagram.com/hebe_lv/
ATBALSTA:

INFORMĒ: