Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Zīmola „PETRA” jaunās kolekcijas kleitas lieliem piedzīvojumiem!


Zīmola „PETRA” stenda plauktos plašā klāstā būs sarūpēti tērpi meitenēm saulainām vasaras dienām, turklāt īpaša uzmanība veltīta svētku tērpiem – īpaši izlaiduma kleitām. Mežģīnes, rišas, gaisīgi volāni, ziedu raksti un pasteļtoņi raksturo jaunākās kolekcijas kleitas! Piedāvājumā būs arī „PETRA” krāsainās pavasara cepurītes gan meitenēm, gan zēniem.

Zīmola „PETRA” stenda apmeklētājiem īpašais piedāvājums – 15% atlaide vasaras kolekcijas tērpiem tikai izstādē „Bērnu pasaule 2017”! Ar prieku gaidām pie mums ciemos!

Zīmols „PETRA” vēl aizvien ir uzticīgs mazajām meitenēm, no jauna piepildot to lielos sapņus. Petras sapņu kleitas ļaus meitenēm justies ne vien ērti un brīvi, bet arī izskatīties skaisti. Tērpu siluetos izceļas brīvas līnijas, neticams vieglums un elegance, arī parūpējoties par pusaudzēm piemērotiem piegriezumiem. Mūsu kolekcijās tiek izmantoti paši augstvērtīgākie audumi košās un dzīvespriecīgās krāsās. Tos papildina rotaļīgi volāni, gaisīgas tilla kārtas un romantiskas bantes, iedvesmojot sapnim, kurā viss ir iespējams!

Vairāk:
www.petra.lv
Facebook/PetraLV
Instagram/petra_lv

ATBALSTA:

INFORMĒ: