Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

„Theraline” spilveni un citi aksesuāri grūtniecēm un barojošām māmiņām


Kas tas ir – spilvens grūtniecei un barojošajai māmiņai? It kā sīkums, bet komforta ziņā tas ir neatsverams līdzeklis apmierinātai sievietei un laimīgam mazulim. No visiem ražotājiem līderība šajā jomā pieder vācu uzņēmumam “Theraline”!
Spilvens grūtniecēm un barojošām māmiņām nav tikai kaprīze, bet gan nepieciešamība. Kā izvēlēties ne vien ērtu, bet arī veselīgu un ilgāk noderīgu spilvenu grūtniecēm un barojošām māmiņām?

Viennozīmīgi, apvalkam ir jābūt no dabīgajiem materiāliem – visbiežāk kokvilnas, kas ir labākais un hipoalerģiskākais materiāls kā māmiņai, tā mazulim. Tomēr, vissvarīgākais ir spilvena pildījums. Griķu spilveni ir smagi un neelastīgi, bet hollofaibers (kā arī sintepons) ir mīksts un nespēj saglabāt formu… No tirgū piedāvātajiem labākais pildījums ir putu polistirola mikrogranulas ar daļiņas izmēru līdz 1 mm. Kāpēc tik smalkas? No tām nerodas čabēšana un čīkstēšana, kas ir raksturīga lielajām (3-5 mm) bumbiņām, kādi patiesībā vispār nav paredzēti spilvenu izgatavošanai.

Vācu firmas „Theraline” spilvens grūtniecēm un barojošajām sievietēm ir pildīts ar miljoniem sīku putu polistirola (EPS) granulu, kas ir vieglas kā dūnas. Šis unikālais pildījums pilnībā pielāgojas jūsu ķermeņa formai, jums atrodoties jebkādā pozā – guļus vai sēdus, spilvens paliks vajadzīgajā vietā, nenobīdoties un nenoslīdot. „Theraline” produkcija ir droša un rūpīgi notestēta Vācijā, kas ir apstiprināts ar TÜV Rheinland un Öko-Test kvalitātes sertifikātiem.

„Theraline.lv” interneta veikals izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā prezentēs un dos iespēju pataustīt ne tikai vislielāko „The Original Theraline” grūtnieču spilvenu, bet arī daudzus citus Vācijā ražotus produktus – inovatīvos „Yinnie” barošanas spilvenus, spilvenus zīdaiņiem, krūts barošanas ieliktņus un grūtnieču jostu ar maināmiem ieliktņiem.

SIA „NONI” (interneta veikali www.theraline.lv un www.bellamamita.lv) darbojas Latvijas tirgū kopš 2007. gada. Visu šo laiku mēs veiksmīgi piedāvājam topošām un barojošām māmiņām kvalitatīvus un stilīgus apģērbus jebkuram gadalaikam. Turklāt mūsu uzņēmums kopš 2011. gada ir ekskluzīvs vācu uzņēmuma ražojumu „Theraline” izplatītājs Baltijā.

Vairāk:
www.theraline.lv
www.facebook.com/theraline.lv/


ATBALSTA:

INFORMĒ: