Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Izvēlies savam bērnam labāko – BIO pārtiku un saldumus, dabai un cilvēkam draudzīgu sadzīves ķīmiju un dabīgu kosmētiku mazuļiem un māmiņām!


Izstādē „Bērnu pasaule 2017” būs lieliska iespēja iepazīties ar „TÖPFER” bioloģiskajiem mākslīgajiem piena maisījumiem, putrām un dabīgo kosmētiku mazuļiem un māmiņām, „NUPPI” mākslīgajiem piena maisījumiem mazuļiem, „PÕNN” un „BABEASE” bioloģiskajiem augļu un dārzeņu biezeņiem, kā arī „YumEarth” – visu laiku labākajām BIO ledenēm un „HIT” saldajām dražejām. Tāpat būs pieejama arī „ALMAWIN” dabai draudzīga sadzīves ķīmija.

Izstādes laikā produktiem būs labas atlaides, kā arī dāvanas – dažādu produktu paraudziņi, lacītes un saldumi!


* „TÖPFER” (Vācija) ražo augstākās kvalitātes produktus mazuļiem jau vairāk nekā 100 gadus. „TÖPFER” bērnu pārtikas pamatā izmantots piens, kas iegūts Alpu reģiona bioloģiskajās lauksaimniecībās. Šis ražotājs piedāvā piena maisījumus, speciālu uzturu un kazas piena maisījumus zīdaiņiem jau no dzimšanas, kā arī daudzveidīgas putras mazuļiem un sertificētu dabīgo kosmētiku māmiņām, zīdaiņiem un bērniem.
* „NUPPI” (Igaunija) mākslīgie piena maisījumi radīti speciāli Baltijas valstīm. Izmantotas vienīgi augstākās kvalitātes izejvielas no atzītiem Eiropas ražotājiem. „NUPPI EMA” ir speciālais piena maisījums sievietēm grūtniecības un zīdīšanas periodā.
* „PÕNN” (Igaunija) bērnu pārtikas zīmols piedāvā daudzveidīgus un gardus BIO augļu un dārzeņu biezenīšus mazuļiem, kas papildināti ar sātīgām sastāvdaļām.
* „BABEASE” (Lielbritānija) veģetāri BIO biezenīši mazuļiem, kuru sastāvā ir augļi, ogas, sēklas, pākšaugi, graudi un citas sātīgas sastāvdaļas.
* Visu laiku labākās ledenes „YumEarth” (ASV) - bioloģisks našķis, kas pagatavots no mutē kūstošām ogu un augļu sulām.
* „HIT” (Spānija) piedāvā dabīgas un bioloģiskas dražejas ar dažādām garšām - piparmētras, banānu, mango, zemeņu, kolas un citām. „HIT” dražejas iepakotas kabatas formāta kastītes, kas ļauj tās ērti paņemt līdzi, lai vienmēr varētu atsvaidzināt elpu vai nedaudz panašķēties.
* „ALMAWIN” (Vācija) sadzīves ķīmija-harmonijā ar cilvēku un dabu. Mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi – koncentrāti – ir draudzīgi apkārtējai videi, tie nesatur konservantus, optiskos balinātājus, hloru, fosfātus vai krāsvielas. Neviena no sastāvdaļām nav ģenētiski modificēta. Aktīvās sastāvdaļas bioloģiski pilnīgi sadalās.

SIA „LJ PRO” ir daudzu gadu pieredze BIO bērnu pārtikas un dabīgas kosmētikas, bezglutēna un citu specifisko produktu, kā arī dabai draudzīgās sadzīves ķīmijas vairumtirdzniecībā Latvijā. Mūsu piedāvāto produktu kvalitāti apliecina dažādi kvalitātes sertifikāti.

Vairāk:
www.ljpro.lv
www.topfer.lv
www.ponn.lv
facebook/ Töpfer Latvia
facebook/ Põnn Latvia
Facebook/ YumEarth Latvia


ATBALSTA:

INFORMĒ: