Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Zīmols “Happy” pārsteigs apmeklētājus ar dāvanām!


Lai iepriecinātu topošos un jaunos vecākus, zīmols “Happy” izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem pasniegs dāvaniņas ar noderīgām higiēnas precēm.

Iepazīstiet Premium kvalitātes “Happy” autiņbiksītes mazuļa dzīvespriekam un komfortam!

Autiņbiksītēm piemīt īpaši augsta uzsūktspēja, garantējot maksimālu sausuma sajūtu. Jaundzimušajiem paredzētās “Happy” autiņbiksītes ir īpaši maigas un viscaur gaisu caurlaidīgas, radot lielisku maiguma un komforta sajūtu. Tās ir ļoti ērtas un papildinātas ar teicamām kvalitātēm – mitruma indikatoru un izgriezumu nabiņai (izmēriem 0 un 1).

Mazulim augot, attīstoties un sperot pirmos soļus tiek ieguldīta visa enerģija, lai pastāvīgi iepazītu pasauli. Autiņbiksītēm svarīgi nodrošināt ne tikai sausuma sajūtu, bet arī kustību brīvību, ko nodrošina izstrādātā 360 Comfort System. Viscaur gaisu caurlaidīgās autiņbiksītes nodrošina brīvu gaisa piekļuvi mazuļa ādai, novēršot ādas kairinājuma risku. Savukārt Flexi Fit sistēma aizsargā pret noplūdēm, pateicoties superelastīgajai muguras jostiņai, kas mazulim sniedz iespēju brīvi kustēties un rotaļāties.

Laimīgam mazulim no pirmās dienas!
Zīmols “Happy” ir raidījuma “Māmiņu Klubs” ģenerālsponsors!

Vairāk par “Happy” uzzini šeit: www.facebook.com/HappyLatvia/


ATBALSTA:

INFORMĒ: