Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

BIO pārtika, našķi, sadzīves līdzekļi un kosmētika – pie “LJ PRO”!

Izvēlies savam bērnam labāko – BIO pārtiku un uzkodas/našķus, dabai, cilvēkam un apkārtējai videi draudzīgus sadzīves tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļus, kā arī dabīgu kosmētiku mazuļiem un māmiņām!

Izstādē “Bērnu pasaule 2019” būs lieliska iespēja iepazīties ar “TÖPFER” bioloģiskajiem piena maisījumiem, putrām un dabīgo kosmētiku mazuļiem un māmiņām, kā arī dažādām veselīgāku uzkodu un našķu alternatīvām. Izstādē produktiem būs ievērojamas atlaides un sagatavoti īpašie piedāvājumi, ar iespēju dāvaniņā saņemt bērnu termometriņus, lacītes, kalendārus utt. Visiem apmeklētajiem piedāvāsim dažādu produktu paraudziņus un info bukletus, kā arī speciālistu konsultācijas. Piedāvāsim arī gardo našķu degustācijas.
  • ”TÖPFER” (Vācija) – ražo augstākās kvalitātes produktus mazuļiem jau vairāk kā 100 gadus. “TÖPFER” bērnu pārtikas pamatā izmantots piens, kas iegūts Alpu reģiona bioloģiskajās lauksaimniecībās. “TÖPFER” piedāvā piena maisījumus, speciālu uzturu un kazas piena maisījumus jau no dzimšanas, kā arī daudzveidīgas putras mazuļiem un sertificētu dabīgo kosmētiku māmiņām, zīdaiņiem un bērniem.
  • Visu laiku labākās ledenes “YumEarth” (ASV) – BIO konfektes, kas pagatavotas no mutē kūstošām ogu un augļu sulām.
  • “NĀKD” (Lielbritānija) dabīgie augļu riekstu batoniņi bez pievienota cukura, nesatur glutēnu, pienu vai laktozi.
  • “HIT” (Spānija) piedāvā dabīgas un bioloģiskas dražejas ar dažādām garšām – piparmētras, banānu, mango, zemeņu, kolas un citām. “HIT” dražejas iepakotas kabatas formāta kastītes, kas ļauj tās ērti paņemt līdzi, lai vienmēr varētu nedaudz panašķēties.
  • “AlmaWin” (Vācija) – ekoloģiski tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi harmonijā ar cilvēku un apkārtējo vidi. Produkti nesatur konservantus, optiskos balinātājus, hloru un citas kaitīgas vielas.
  • “Klar” (Vācija) – ekoloģiski tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi, bez aromātvielu piejaukuma. “Klar” sensitīvā līnija ir īpaši piemērota cilvēkiem ar jūtīgu ādu, kā arī noslieci uz alerģijām vai astmu.
  • “ECOS” (ASV) – efektīvi un dabīgi tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi, kas izgatavoti no augu izcelsmes sastāvdaļām un izceļas ar īpaši augsto produktu koncentrāciju un produktu daudzveidību.
  • “Kingfisher” (Anglija) – dabīgas zobu pastas ar un bez fluora gan pieaugušajiem, gan bērniem.
“LJ PRO” nodarbojas ar bioloģisku un dabīgu pārtikas produktu, zīdaiņu pārtikas, sadzīves ķīmijas,
kā arī ar pieaugušo un bērnu kosmētikas vairumtirdzniecību Latvijā. Mūsu sortimentā esošo produktu kvalitāti apliecina dažādi kvalitātes sertifikāti.

Esam par veselīgu uzturu, kvalitāti un daudzveidību!

Vairāk:
www.ljpro.lv
www.topfer.lv
www.facebook.com/TopferLatvia
www.facebook.com/YumEarthLatvia
www.facebook.com/AlmawinLatvija
www.facebook.com/ECOSLatvija

ATBALSTA:

INFORMĒ: