Jaunums! Latvijas zīmols „Nupnap” prezentēs attīstošus un daudzfunkcionālus, košus un mīkstus priekšmetus bērniem!Jaunais Latvijas zīmols „Nupnap” izstādē prezentēs Latvijā ražotus jaunumus bērnu preču tirgū: 1) attīstošu, daudzfunkcionālu un aizraujošu šūpuļkrēslu “Nupnap”, kuru bērns varēs izmantot dažādiem mērķiem; 2) unikālu, košu, elastīgu un mīkstu sēžammaisu “Nukipuf”, kas iepriecinās ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos!

“Nupnap” produkcija ir izstrādāta un ražota Latvijā. Ar lepnumu varam paziņot, ka mūsu produkcijai ir augsta kvalitāte, mūsdienīgs dizains un daudzfunkcionāls pielietojums! Ja Jūs tiešām gribat iepriecināt savu bērnu, tad mēs iesakām iegādāties aizraujošo un attīstošo šūpuļkrēslu! Pateicoties unikālai konstrukcijai, šūpuļkrēslu var izmantot 7 dažādos variantos:
- šūpuļkrēsls,
- tiltiņš (stabils),
- tunelis,
- leļļu šūpulītis,
- vārti,
- skatuve leļļu teātrim,
- priekšmets kustības un koordinācijas attīstīšanai.

Šūpuļkrēsla konstrukcija ir izstrādāta tā, lai bērns nevarētu apgāzties un traumēties. Ērti rokturi, mīksts matracītis, unikāls interjera priekšmets, var izmantot iekštelpās un ārā, nav asu stūru un skrāpējošu detaļu, viegli kopjams! Paredzēts bērniem līdz 5-6 gadu vecumam.

Vēl viens inovatīvs produkts – sēžammaiss ar elastīgu elpojošu materiālu, kurš stiepjas visos virzienos, ieņem ķermeņa formu, kas ļauj ērti sēdēt un baudīt komfortu. Sēžammaiss ir piepildīts ar mikrosfērām, kuras atstaro siltumu un saglabā nemainīgu temperatūru. Pārvalks ir noņemams un mazgājams. Sēžammaisus var lietot iekštelpās un ārā.

Vēl izstādē būs iespēja iegādāties un pasūtīt arī mīkstus un krāsainus klucīšus mazuļiem (gan ar izšuvumiem, gan bez).

“Nupnap” produkcija – tas ir aizraujošs laika pavadīšanas veids, milzīgs ieguldījums bērna fiziskajā attīstībā un vairāk brīvā laika vecākiem! Zīmols “Nupnap” tapis pavisam nesen - 2016.gada rudenī. Produkcija pilnība izstrādāta un ražota Latvijā!

Izstādes laikā mūsu produkciju varēsiet iegādāties un pasūtīt ar 10% atlaidi!
Ieprieciniet savu bērnu ar labāko rotaļu priekšmetu! Ar mums ir jautri!

Gaidīsim Jūs ciemos “Bērnu pasaule 2017” Ķīpsalā! Uz tikšanos!

Vairāk: www.nupnap.lv

Seko mums!
www.facebook.com/nupnap.lv