Spēļu zīmols “RoyalGamesGL” prezentēs spēles visai ģimenei!


   
Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem zīmols “RoyalGamesGl” prezentēs visas savas spēles – lielo galda tetri, 3D tetri, kā arī lielo un mazo puzli. Puzles ir pieejamas ar dažāda veida zīmējumiem, kas piemēroti gan bērniem, gan lielajiem spēlētājiem.

Izstādes laikā droši varēs ar spēlēm iepazīties, spēlēt tās, kā arī uzdot visus interesējošos jautājumus par tām! Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem jautājumiem, kā arī būsim pretinieki vai tieši pretēji – sabiedrotie, spēlējot spēles kopā.

“RoyalGamesGl” Latvijā radītās prāta un loģisko domāšanu attīstošās spēles no koka savā pamatidejā balstās uz pasaulē pazīstamās spēles Tetris bāzes. Tās ir dažādas – ir tādas, kas spēlējamas plaknē (krāsainas, koka krāsā, puzles ar Latvijas un Rīgas skatiem, ar animācijām, kas paredzētas jaunākajiem spēlētājiem), gan telpiskas, gan tādas, kas tiek spēlētas pāros (komandās).

Tā kā spēļu ražošanā tiek izmantoti Latvijā auguši koki, katrai spēlei dāvanā tiek pasniegtas egļu sēklas un pamācība, kā uz palodzes izaudzēt stādiņus, lai pēc tam to kociņu atgrieztu Latvijas dabai. Uzņēmums vienmēr lūdz klientiem, lai visi, kas iegādājušies spēles, atsūta foto ar procesu, kā sēkliņa tiek stādīta. Nav nozīmes, kurā pasaules malā spēle ir nonākusi, galvenais ir apzināties, ka no spēles augs un izaugs jaunas spēles!

Uzņēmums “RoyalGamesGL” piedāvā produktus, kuri ir ļoti vienkārši un visiem pazīstami, bet tajā pašā laikā arī ļoti aizraujoši un interesanti. “RoyalGalmesGL” spēles ir balstītas uz visā pasaulē pazīstamo spēli tetris, taču tās ir pilnveidotas un veidotas tā, lai būtu saprotamas ļoti jauniem spēlētājiem un aizraujošas arī gados jau pieredzējušiem spēlētājiem. Spēles ir paredzētas jebkura vecuma cilvēkiem!

Seko mums!
www.facebook.com/royalgamesGL/