Kāds būs jūsu mazuļa pirmais auto? Izvēlies to „RatuBiroja” stendā!



“RatuBiroja” stendā izstādē “Bērnu pasaule 2018” jūs sagaidīs plašs bērnu ratiņu klāsts, turklāt ar daudz jaunumiem. Būs pārstāvēti tādi zīmoli kā “Bebecar”, „ABC-Design”, “Hartan” un vēl citi. Protams, neizpaliks arī labas atlaides!

Klasisko ratiņu karaliene „Bebecar” šogad prezentēs 2018. gada “pērli” – jauno un izsmalcināto kolekciju Prive, kas ir oda skaistumam un komfortam. Kolekcija izceļas ar izšūto tillu, žakardu, Magic un citiem augstas kvalitātes audumiem Stylo Class izpildījumā, bet inovatīvais SpotTech modelis ar savu neatkārtojamo dizainu un stilizēto hroma šasiju. Turklāt, iegādājoties “Bebecar” Prive kolekcijas bērnu ratiņus, dāvanā saņemsiet šūpuļzirdziņu no ekskluzīvo mēbeļu ražotāja “TRAMA”!


Jaunā un izsmalcinātā “Bebecar” 2018. gada Prive kolekcija ir dizaineru pētījuma, iedvesmas un radošuma rezultāts, tomēr ražotāji joprojām apzinās to cilvēku cerības, kuri novērtē eleganci, greznību un ekskluzivitāti. “Bebecar” piedāvā plašu produktu klāstu, kas pielāgojas bērna attīstības posmiem un nodrošina perfektu risinājumu Jūsu vajadzībām neatkarīgi no jūsu dzīvesveida. Mēs, “RatuBirojs”, esam lepni par iespēju pārstāvēt šo līderi bērnu ratiņu tirgū.

Izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāta arī zīmola “ABC-Design” jaunā kolekcija, kas šogad priecē ar demokrātiskām cenām gan bērnu ratiņiem, gan aksesuāriem. “ABC-Design” turpina savu triumfu ar ietilpīgajām XL kulbām un vieglajām alumīnija šasijām. Ratos izmantoti lietus atgrūdoši audumi ar iestrādātiem UPF 50+ filtriem. Pērkot “ABC-Design” Condor 4 2018 2in1 komplektu ar somu, lietus plēvi, moskītu sietu un kāju pārsegu, dāvanā autosēdeklītis “Hazel bean”!

Savukārt Bavārijā ražotie “Hartan” bērnu ratiņi pārsteigs ar jaunu dizainu un vēl nebijušām krāsu gammām.

Par pievilcīgām cenām varēs iegādāties arī “TRAMA” mēbeles, kuru ražošanā izmantotas netoksiskas lakas un krāsas, kā arī jaunumu no vācu ražotāja “Kaiser” – 100% aitas vilnas guļammaisu Nelly. “Kaiser” ziemas kolekcijai Natura atlaides līdz pat 25%!

Kā jau katru gadu, “RatuBiroja” komanda arī šoreiz ir parūpējusies par ekstra atlaidēm un dāvanām, ar kurām iepriecināt topošos vecākus! Uz tikšanos izstādē “Bērnu pasaule 2018”!

„RatuBirojs” gadu laikā ir pilnveidojies un kļuvis par Eiropā atzītāko bērnu ratiņu zīmolu pārstāvjiem Latvijā. Ir ieguldīts milzīgs darbs, lai ar savu pieredzi sniegtu jaunajiem vecākiem profesionālu un pilnīgu priekštatu par visu pieejamo ratiņu veidu īpašībām un galvenajām atšķirībām. „RatuBirojs” lielākais atalgojums ir gandarīts klients!

Salons/veikals “RatuBirojs”
info@ratubirojs.lv
www.ratubirojs.lv
www.bebecar.lv
FB: RATU BIROJS
Skype : ratubirojs