Apskati “Alilo” zaķēnus un “Zazu-kids” jaunās paaudzes nakts lampas!Oficiālais “Alilo” un “Zazu-kids” pārstāvis Baltijas valstīs SIA “Smartmom” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs gudrākās rotaļlietas bērniem: “Alilo” zaķēnus un “Zazu-kids” jaunās paaudzes nakts lampas bērniem un viņu vecākiem, kā arī vairumtirgotājiem.

Izstādes apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola „Alilo Latvija” un “Zazu-kids” jaunākajiem produktiem, kuri vēl netiek tirgoti veikalos. Par īpaši izdevīgām cenām varēs iegādāties jaunos zaķēnus ar ekrānu un Bluetooth pulti, kā arī nakts lampas ar raudāšanas sensoru un vēl daudz ko citu!

Izstādē varēs apskatīt vairākus “Alilo” zaķēnu modeļus – jau iemīļotos gudros zaķēnus R1 un medainos zaķēnus G6. Šī pavasara jaunumi Baltijā – zaķēns G7 un foršais zaķēns V8!

“Zazu-kids” nakts lampas ir sensacionāls jaunums,
kas guvis lielus panākumus. Tā ir nakts lampa ar raudāšanas sensoru, šūpuļdziesmām un balto troksni, kas ir līdzīgs skaņām, kādas bija mammas puncī. Turklāt šīs lampas kalpo arī kā miega treneris, kas palīdz sekot līdzi dienas un nakts režīmam. Izgulēties ir ļoti svarīgi gan bērniem, gan viņu vecākiem!

Izstādes laikā, iepērkoties “Alilo Latvija” un “Zazu-kids” stendā virs 50 eiro, dāvanā saņemsiet klienta karti, kura turpmāk nodrošinās 10% atlaidi visām precēm veikalos www.alilo.lv un www.zazu-kids.lv

Dažus modeļus izstādē varēs iegādāties ar atlaidi līdz pat 30%!

SIA “Smartmom” zīmolus „Alilo Latvija” un “Zazu-kids” uz Latviju atveda pavisam nesen – 2017. gada vasarā, bet tie jau ļoti strauji ir iekarojuši vecāku un bērnu mīlestību. Šīm rotaļlietām nav analogu un to kvalitāte ir augstākajā līmenī!

Visu labāko Jūsu bērniem! Uz tikšanos Ķīpsalā!

Vairāk:

www.zazu-kids.lv
www.alilo.lv

Seko mums!
www.facebook.com/aliloLV/
www.facebook.com/Zazu-Kidslv-854335734691104/

Video:
www.youtube.com/watch?v=5gt288orQSM
www.youtube.com/watch?v=QFb9k56rzM0 

www.youtube.com/watch?v=q3AcuGl1kgg