Latvijā ražotas rotaļlietas, apģērbs un īpašas dāvanas mazuļiem!Izstādē būs pieejama visa “Wooly Organic” produkcija – Klasiskā kolekcija, kurā ietilpst gan rotaļlietas, gan drēbītes, dvielīši un sedziņas, kā arī Funky Feet kolekcija, kura ir salīdzinoši modernāka, bet radīta, saglabājot “Wooly Organic” filozofiju.

Jaunums - izstādē pirmo reizi būs iespējams iegādāties dāvanu komplektus mazuļiem!

IZVĒLIES ZAĻO
Visi izmantotie materiāli ir dabīgi. Audums – 100% sertificēta bioloģiska kokvilna, kas audzēta, neizmantojot toksiskus mēslojumus vai pesticīdus (GOTS sertifikāts).

NOVĒRTĒ DIZAINU
Ceram, ka mūsu ilgtspējīgais apģērbu dizains nākamajām paaudzēm liecinās par laikmetu, kurā dzīvojam pašlaik, cenšoties rast līdzsvaru starp sociālajiem, vides un ekonomiskajiem aspektiem. Katra lietiņa ir iepakota speciāli dizainētā kastē. Visas drēbītes, ko ražojam ir ne tikai bērniem un videi draudzīgas, bet arī ļoti elegantas un modernas. “Wooly Organic” pierāda, ka videi draudzīgos produktos var iekļaut arī eleganci, modernu dizainu un komfortu. 

RADĪTS LATVIJĀ
“Wooly Organic” produkcija ir radīta šeit pat Latvijā, Liepājā. Dizains tapis sadarbojoties ar Latvijas Mākslas akadēmijas studentiem.

WOOLY ORGANIC - Latvijā ražotas rotaļlietas, apģērbs un dāvanas mazuļiem!


Vairāk: www.woolyorganic.com

Seko mums!
Facebook.com/woolyorganic
instagram.com/woolyorganic