“Zuja” prezentēs dažādas rotaļlietas!AS “Zuja” izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem prezentēs daudz un dažādas jaunas rotaļlietas no tādiem zīmoliem kā “Plus Plus” (Dānija), “Comansi” (Spānija), “Snails” (Grieķija), “Lottie” (Īrija), “Arias” (Spānija), “Bino” (Čehija) un “Pionerius” (Lietuva).

Visas trīs dienas “Zuja” stendā darbosies skaistumkopšanas salons bērniem, turklāt piedāvātajām precēm būs atlaides līdz pat 50%!

Apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt:
• “Snails” produktu sērija  – pasaulē drošākās nagu lakas bērniem, atbilst stingrākajām kosmētikas produktu prasībām, 100% šķīstošas ūdenī. Sērijā ietilpst nagu lakas, matu krīti, ķermeņa, matu un nagu spīdumi, uzlīmes, tetovējumi. Lietuvas televīzijas šovā “Supereksperti” šo produktu sērija ieguva balvu “Bērnu izvēle 2018”. Izstādes laikā varēs izmēģināt bez maksas!

• “Plus Plus” konstruktors (ražots Dānijā) – vienkāršas formas, bezgalīgas iespējas. Nepieciešama tikai iztēle! Īpaši gaidīti būs bērnudārzu pārstāvji!

• “Pionierus” – izglītojoša puzle, kas veicina bērnu sīkās motorikas attīstību, palīdz apgūt burtus, ciparus, kā arī angļu un krievu valodu.

• “Comansi” – āra spēles, Mežonīgie Rietumi, populāru varoņu figūriņas (cūciņa Pepa, Turbo, auniņš Šons un viņa draugi, “Monster High”, “Winx” lelles, Halks, Zirnekļcilvēks, sudraba sērfotājs, Simpsonu ģimene u.c.).

• “Lottie” lelles - šī sērija izveidota, lai ļautu bērnam būt bērnam – ar bagātīgu iztēli un kāri pēc piedzīvojumiem. Pats galvenais, lai būtu jautri! Ikvienam bērnam ir tiesības uz bērnību, neatkarīgi no dzimtes, etniskās piederības vai fiziskajām spējām. “Lottie” sērijas lelles veidotas kā 9 gadus vecas meitenes.

• Un vēl daudz citu interesantu produktu!

AS “Zuja” dibināta 2013. gada martā un šogad svin uzņēmuma 5 gadu jubileju. Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt izglītojošas rotaļlietas, kas veicina bērna radošās un fiziskās spējas, kā arī attīstīt uzņēmumu un izveidot ilgtermiņa biznesa attiecības.

“Zuja” sadarbojas ar izglītības iestādēm, rotaļlietu veikaliem un skaistumkopšanas saloniem.
Šobrīd meklē jaunus sadarbības partnerus Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Piedāvā elastīgus un abpusēji izdevīgus sadarbības nosacījumus!

Saziņai: info@zuja.lt

Vairāk:
www.zuja.lv
www.zuja.lt
www.zuja.ee

Sekojiet jaunumiem!
www.facebook.com/PlusPlusLT
www.facebook.com/vaikudarbdavys

Video:
www.youtube.com/watch?v=v-3MzrpOrYk
www.youtube.com/watch?v=ychecGUlavA
www.youtube.com/watch?v=0AKe_oMRg8U