Stendā “Mēs – mammai un ģimenei” kopīgi darbosies “ManiSlingi.lv”, Latvijas Dūlu Apvienība, “Latvijas zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācija” un “Silk&milk”Stendā “Mēs – mammai un ģimenei” varēs iegūt informāciju par dūlu, zīdīšanas konsultantu un bērnu nēsāšanas konsultantu atbalstu un pakalpojumiem jaunajiem vecākiem. Izstādes viesi šeit ērtos dīvāniņos varēs arī atpūsties no izstādes kņadas, ļaujot bērniem tikmēr darboties ar montesori materiāliem. Vecāki varēs iegādāties slingus, ergonomiskās somas, apģērbu zīdīšanas laikam, kā arī saņemt Latvijas labāko konsultantu padomus par bērniņa gaidību laiku, zīdīšanu, hendlingu un nēsāšanu slingā!

“Silk&milk” prezentēs jaunumus ar 20% atlaidi, bet izpārdošanas precēm dāvās līdz pat 70% atlaides. Turklāt konsultanti palīdzēs izvēlēties katrai māmiņai piemērotāko tērpu bērniņa zīdīšanas laikam.

“ManiSlingi” piedāvās izmēģināt un iegādāties dažādus slingus un ergonomiskās somas ar patīkamām atlaidēm, konsultēs par piemērotākās nēsāšanas ierīces izvēli. Šeit būs iespēja atstāt ratus un doties apskatīt izstādi bez tiem – ar mazuli iesietu slingā.

Varēsiet arī saņemt noderīgu informāciju par Montesori pedagoģijas pamatprincipiem, kā to pielietot pavisam maziem un lielākiem bērniņiem un kādu pamatu tā dod turpmākai bērna attīstībai un izglītībai.

Piedāvājumā būs slingi no Didymos, LittleFrog, LennyLamb, Manduca, Beloved ražotājiem, ergonomiskās somas no Boba, Manduca, JePorteMonBebe, LennyLamb, Isara u.c ražotājiem, kā arī Montesori materiāli no Absorbent Minds, Nienhuis Montessori un Heutink.

Latvijas Dūlu apvienība piedāvās saņemt dūlu konsultācijas, uzzināt par dūlu aktivitātēm, iepazīties ar dūlām no visas Latvijas, pašūpoties rebozo lakatos un vienkārši atpūsties!

Biedrības “Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācija” konsultanti pastāstīs par zīdīšanas konsultantu darbu, atbildēs uz dažādiem ar jaundzimušā zīdīšanu saistītiem jautājumiem un informēs par bezmaksas atbalsta iespējām Rīgā.

Priecāsimies jūs satikt, atbildēt uz jautājumiem un praksē izmēģināt mūsu piedāvātos pakalpojumus un preces!“ManiSlingi.lv” Latvijā darbojas jau desmito gadu un visus šos gadus cītīgi strādā, lai zīdaiņu un vecāku kopā būšana gan slingos, gan uz vecāku rokām būtu harmoniska, droša un nekaitīga. Ar šī gada janvāri ir uzsākts Montesori pedagoģijas materiālu projekts.

Latvijas Dūlu apvienība darbojas kopš 2010. gada un šobrīd tajā apvienojušās vairāk nekā 80 dūlas un dūlas apmācībā. Dūlas ir apguvušas īpašas zināšanas un prasmes, lai atbalstītu sievieti un ģimeni grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību laikā. Dūla sniedz nemedicīnisku – emocionālu, fizisku un informatīvu – atbalstu neatkarīgi no sievietes izvēlētās dzemdību vietas. 


Biedrība “Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācija” ir dibināta 2011. gadā. Biedrības mērķis ir uzlabot sabiedrības veselību, Latvijā palielinot bērnu, kurus ēdina ar mātes pienu, skaitu.

“Silk&Milk” ir radīts ikvienai sievietei, katrā atraisot dievieti, bet īpaši veltīts māmiņai. Silk –simbolizē sievišķību, maigumu un svētkus. Šīs līnijas aizsākums ir koši samta topi ar tillu un zīda kleitas īpašiem mirkļiem. Milk – tās ir pamatvērtības: ģimene un sieviete – māmiņa, spēks un mīlestība, ko viņa izstaro. Dažādu toņu un nokrāsu topi un kleitas ērtākai ikdienai no viskozes un kokvilnas audumiem ar pārdomātiem dizaina risinājumiem.


Vairāk:
www.manislingi.lv
www.dulas.lv
www.silkandmilk.com
www.zidit.lv

Seko mums!
www.facebook.com/ManiSlingi/
www.facebook.com/dulusarunas/
www.facebook.com/silkandmilk/