Atsauksmes par izstādi “Riga Food 2020”


Kaspars Gerhards,
Zemkopības ministrs

Lauksaimniecības, pārtikas ražošanas un pārstrādes nozares ieņem svarīgu lomu Latvijas tautsaimniecībā. Latvijas pašmāju produkti jau tiek eksportēti uz vairāk nekā 150 pasaules valstīm. Lai veicinātu sadarbības iespējas, kā arī sniegtu iespēju ikvienam prezentēt savus produktus, ir būtiski sekmēt sadarbību un jaunu ideju rašanos arī izstādēs! Lai turpinātu stiprināt vietējo tirgu, veicinātu konkurenci Eiropas Savienības un arī pasaules tirgos, ir svarīgi nepārtraukti rūpēties par nozaru stabilitāti, kā arī iespējām arvien attīstīties, rodot jaunus tirgus starptautiskā līmenī.

Andrians Roša (Andrian Rosa),

Moldovas Republikas vēstnieks Latvijā
“Riga Food” bija lieliska iespēja prezentēt mūsu Moldovas produktus un investīciju iespējas ne tikai Latvijas sabiedrībai, bet arī visiem šī nozīmīgā starptautiskā pārtikas nozares pasākuma apmeklētājiem.

Ints Vīksna,
Latvijas Tehnoloģiskā centra vadītājs

Jau izstādē dažiem Latvijas Tehnoloģiskā centra Inovāciju ekspozīcijas dalībniekiem izdevās noslēgt produkcijas eksporta līgumus, nemaz nerunājot par līgumiem ar vietējiem veikalu un restorānu tīkliem. Uzņēmējus uzrunāja gan “Rimi klēts” un “Elvi”, gan SIA “Lāči” veikalu tīkli, gan “Sky & More” Gourmet tirgus un Kalnciema tirgus. Vēl kādam tika piedāvāts tirgot savu produkciju Jūrmalā, citam – starptautiskā interneta veikalā. Starp citu, pēc izstādes mūsu stenda dalībnieka produkcija – roku dezinfekcijas līdzekļi – tiks tirgoti Somijas lidostās.

Monika Mihališina,
Polijas vēstniece Latvijā

Sirsnīgi pateicamies visiem mūsu partneriem un viesiem par Polijas vēstniecības ekspozīcijas apmeklējumu starptautiskajā izstādē “Riga Food 2020”. Priecājamies, ka mūsu piedāvājums izraisīja lielu apmeklētāju interesi. Ceram, ka izstādē izveidotie kontakti vecinās tālāku sadarbību un attīstību.

Jānis Šolks,
kooperatīvās sabiedrības “Latvijas Piensaimnieku centrālā savienība” valdes priekšsēdētājs

Piena pārstrādes uzņēmumi atkal ir pacentušies, lai pārsteigtu patērētājus ar jaunām, nebijušām garšu un smaržu kombinācijām. Saņemtās “Riga Food” medaļas ir vērtīgs ieguvums un apliecina uzņēmuma sasniegumus, un produktu augsto kvalitāti. Uzņēmumi kārtējo gadu ir pierādījuši, ka varam būt radoši un inovatīvi. Ikviens uzņēmums, apvienojot meistaru prasmi, izdomu un labākās izejvielas, ir spējis mūs pārsteigt, tāpēc aicinām ne tikai nobaudīt produktus no godalgoto saraksta, bet arī izvēlēties citus Latvijā ražotus, kvalitatīvus piena produktus, atbalstot savus piena ražotājus un pārstrādātājus.

Krišjānis Morozovs,
“Inkomercs K” tirdzniecības menedžeris

Izstādē patīkami pārsteidza mērķtiecīgo apmeklētāju skaits. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju pasaulē, izstādi apmeklēja vairāk interesentu nekā bijām gaidījuši. Paldies “Riga Food” organizatoriem par teicamo attieksmi.

Zanda Brike,
“Cleaning Group”

Šīs izstādes vērtība ir kvalitatīvi kontakti, tādēļ gandarī, ka arī šogad “Riga Food” pulcēja ļoti kvalitatīvu auditoriju – mērķtiecīgus apmeklētājus.

Gints Rotčenkovs,
“SnapTest.lv” valdes priekšsēdētājs

Atzinīgi novērtēju “Riga Food” organizatoru nepadošanos vispārējai panikai, kas valda COVID-19 pandēmijas izplatības dēļ. Priecē, ka šogad izstādē bija jauni ražotāji.

Aleksandrs Petrovs,
Ukrainas Tirdzniecības nama pārstāvis

Izstādē “Riga Food” ieguvām daudz jaunu un vērtīgu kontaktu, turklāt tika noslēgti septiņi jauni līgumi par kopējo darījumu summu 500 000 eiro.1744506401_10787.jpg
1099902781_10787.jpg
610221035_10787.jpg
1543210770_10787.jpg