Degustējiet “Clos Montblanc” vīnus!


“Clos Montblanc” ir ģimenes vīnsaimniecība, kurai ir senas vīna darīšanas tradīcijas un vairāk nekā 300 gadu vīnkopības un vīnogu pārstrādes pieredze. Tās pirmsākumi meklējami lauku saimniecībā Leskomesa, kur kopš 18. gadsimta, izmantojot amatnieciskās ražošanas metodes, vairāk nekā piecas paaudzes ir apstrādājušas zemi un ražojušas vienu no interesantākajiem un ikoniskākajiem vīniem. “Clos Montblanc” vīnsaimniecības pamatvērtības ir entuziasms, pārliecība un atbildīga attieksme pret pagātni, tagadni un nākotni. Klientu apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte; mēs veidojam profesionālas attiecības, kuru pamatā ir uzmanība, uzticība un mūsu pakalpojumu kvalitāte.


Vīna darītava atrodas Konka de Barberā komarkā, dažu minūšu brauciena attālumā no Monblanas viduslaiku cietokšņa, Katalonijas autonomā apgabala pašā sirdī. “Clos Montblanc” vīna dārzi atrodas trīs netālu esošās vietās ar ļoti atšķirīgiem ģeoloģiskajiem, klimatiskajiem un vides apstākļiem. Šie apstākļi, kā arī zināšanas vīnkopībā un vīndarībā ļauj radīt vīnu, kas ataino teruāru jeb attiecīgās vietas īpašības, un piešķir tam spēcīgu un jutīgu raksturu. Mēs saglabājam tradīcijas, jo cienām zemi, tajā notiekošo procesu ritmu un ciklus, un tāpēc “Clos Montblanc” projekts plaukst un attīstās.

Žuzeps Vadrī (Josep Vadri), vīndaris ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi uzņēmumā “Clos Montblanc”, saprot zemes valodu un seko procesiem katrā vīnogulājā, vīnogās un vīnā. Šīs zināšanas viņš lieliski apvieno ar tradicionālajām vīndarības metodēm un jaunākajām tendencēm vīnu pasaulē. No divpadsmit vietējo un starptautisko šķirņu vīnogām ražoto vīnu katalogā ir dažādu cilmes vietu nosaukumu baltvīni, sarkanvīni un sārtvīni D.O. Catalonia, D.O. Konka de Barberā un tradicionālie dzirkstvīni D.O. Cava. “Clos Montblanc” bioloģisko un vegāno vīnu, jaukto šķirņu un vienas šķirnes vīnu, unikālo oriģinālvīnu kvalitāte ir augsti novērtēta ar godalgām starptautiskos konkursos un degustācijās.

Nobaudiet “Clos Montblanc” vīnus izstādē “Riga Food 2021”, hallē Nr. 2, stendā Nr. D29. 
Meklējam partnerus ilgtermiņa sadarbībai Baltijas valstīs.

CLOS MONTBLANC
https://closmontblanc.com/
https://www.facebook.com/ClosMontblanc1125138215_10902.jpg
893297650_10902.JPG
766508581_10902.jpg
1515922455_10902.JPG